O Nas

Misją firmy Engave jest dostarczanie zaawansowanych usług z zakresu projektowania, budowania i utrzymania infrastruktury centrów przetwarzania danych oraz chmur obliczeniowych.

Tworzymy i realizujemy innowacyjne projekty dla sektora instytucji publicznych oraz firm komercyjnych. Posiadamy własną organizację serwisową oraz zespół certyfikowanych inżynierów o wieloletnim doświadczeniu w branży, co gwarantuje wysoką jakość naszych usług. Partnerstwo z liderami technologicznymi rynku IT takimi jak m.in. EMC, VMware, RSA, Pivotal , Brocade oraz Cisco umożliwia nam dostarczanie optymalnych rozwiązań, spełniających potrzeby naszych Klientów.

Powstanie Engave to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów poszukujących spójnego i kompleksowego podejścia do infrastruktury IT.

Budujemy reputację i kapitał marki Engave, koncentrując całą swoją uwagę na skutecznym i profesjonalnym wsparciu naszych Klientów na wszystkich poziomach implementacji zaawansowanych technologii IT. To nasza misja. Wszystko, co robimy, robimy z myślą o niej, zachowując przy tym wartości, dzięki którym realizowanie – nawet najtrudniejszych wyzwań – staje się możliwe.

Wspieramy naszych Klientów w procesie budowania optymalnych i bezpiecznych środowisk IT poprzez dostarczanie indywidualnie dopasowanych produktów i usług.

Łącząc kompetencje z dziedziny telekomunikacji i informatyki, oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu:

  • systemów przetwarzania i archiwizacji danych


  • systemów bezpieczeństwa informacji


  • systemów wirtualizacji infrastruktury IT


  • systemów pracy grupowej i zarządzania informacją


  • budowania i obsługi infrastruktury informatycznej

Oferowane przez spółkę rozwiązania i realizowane projekty integracyjne cechują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością technologiczną oraz szczególną troską o bezpieczeństwo danych. Oferowane rozwiązania dedykowane są – od sektora administracji publicznej, poprzez sektor ubezpieczeń społecznych i sektor ochrony zdrowia, po klientów biznesowych.

W 2014 roku do oferty Engave wprowadzone zostały rozwiązania własne firmy – systemy biometrycznej identyfikacji użytkowników oraz pierwszy na polskim rynku appliance, będący kompletnym, prekonfigurowanym środowiskiem wirtualizacji baz danych, serwerów i stacji roboczych -VSABA.

Partnerzy
 
All flash storage arrays