Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu, za którą bardzo dziękujemy, po raz trzeci z rzędu zostaliśmy uhonorowani prestiżową nagrodą w 17. edycji ogólnopolskiego rankingu „Gazele Biznesu”. W imieniu Engave dyplom odebrały Adrianna Kilińska, wiceprezes zarządu, oraz Izabela Sakowicz, marketing manager.

 

– Engave po raz pierwszy otrzymał tytuł Gazeli Biznesu w 2015 roku i od tamtej pory za sprawą niesłabnącego, dynamicznego rozwoju firmy jej przedstawiciele uczestniczą w kolejnych galach rankingu. Cieszymy się, że nasza praca została dostrzeżona i doceniona, dlatego nie tracimy rozpędu i mamy nadzieję, że w 2018 roku nasze wyniki będą jeszcze lepsze – komentuje Dominik Żochowski, prezes Engave.

Ranking Gazele Biznesu – to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.