Analityk Biznesowy

Engave S.A. Warszawa

February 5, 2021

Szukamy właśnie Ciebie!

Do naszego Zespołu przyciągamy samych utalentowanych ludzi. Dajemy możliwość wymarzonej pracy osobom, które rozumieją  świat nowych technologii oraz tych innowacji, które potrafimy wyprzedzić umysłem zanim świat się o nich dowie. Jesteśmy przedsiębiorczy, ciekawi świata, stawiamy na ludzi, myślimy logicznie, uczymy się szybko, nie tracimy szans. Dołącz do naszego zespołu!

Twój zakres obowiązków:

  • Identyfikacja, zbieranie i analiza wymagań klienta i wymagań biznesowych.
  • Kreowanie pomysłów, definiowanie produktów i rozwiązań IT realizujących wymagania klienta.
  • Przygotowywanie analiz oraz rekomendacji dotyczących rozwoju systemów informatycznych.
  • Zapewnianie spójności pomiędzy techniczną wizją rozwiązania i oczekiwaniami ze strony biznesu.
  • Modelowanie procesów biznesowych / systemowych z wykorzystaniem notacji UML i BPMN.
  • Dokumentowanie wymagań systemowych oraz specyfikacji funkcjonalnej.
  • Samodzielne prowadzenie warsztatów z osobami biznesowymi, technicznymi oraz UX designerami wypracowujących najlepsze rozwiązania.
  • Praca bieżąca z klientami (obecnymi i potencjalnymi) w celu zrozumienia ich potrzeb, a na tej podstawie przygotowywanie User Stories na potrzeby implementacji oraz specyfikacji i opisów wymagań na potrzeby dokumentacji systemu.
  • Śledzenie i analizowanie potrzeb przyszłościowych rynku (trendy) – udział w tworzeniu roadmapy produktu.
  • Definiowanie i opisywanie sposobu działania systemów IT oraz bieżąca praca z Developerami oraz klientem – zbieranie feedbacku, ustalanie szczegółów, wprowadzanie zmian i usprawnień.
  • Praca z zespołem developerskim w celu zapewnienia pełnego zrozumienia potrzeb biznesowych przez wszystkich członków zespołu.
  • Wsparcie sprzedaży na etapie presales w celu zdefiniowania zakresu projektu.
  • Przygotowywanie ofert handlowych (zakres, budżet, wstępny harmonogram).

Nasze wymagania:

  • Ugruntowanej wiedzy i doświadczenia w branży IT, na podobnym stanowisku, popartych co najmniej 4-letnim doświadczeniem pracy na stanowisku.
  • Doświadczenia w analizie wymagań lub projektowaniu systemów informatycznych.
  • Wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych.
  • Znajomość narzędzi JIRA, Confluence.
  • Umiejętności przełożenia wymagań klienta na architekturę istniejących rozwiązań znajomość rynku IT.
  • Umiejętności graficznego przedstawiania rozwiązań (na tablicy, w formie diagramów, w prezentacji).
  • Silnej orientacji na potrzeby klienta.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Samodzielności, dojrzałości biznesowej.

Mile widziane:

  • Masz udokumentowane kwalifikacje zawodowe.
  • Koncentrujesz się na faktach, danych, liczbach i informacjach merytorycznych.
  • Preferujesz racjonalność i logikę w myśleniu i działaniu.
  • Analizujesz różnorodne opcje i wybierasz najkorzystniejszy wariant.
  • Wiesz jakie pytania należy zadać i umiesz to robić w relacjach biznesowych.
  • Zwracasz uwagę na szczegóły, jest spostrzegawczy.

To oferujemy:

  • Mentoring i możliwość zbierania różnorodnego doświadczenia w digitalizacji.
  • Pełne przeszkolenie w zakresie umiejętności trenerskich.
  • Pracę w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości i samodzielności.
  • Przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału.
  • Możliwość współtworzenia naszej ambitnej misji digitalizowania polskich przedsiębiorstw.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością,
  • Regularne zajęcia j. angielskiego.
  • Elastyczne godziny i krótszy dzień pracy w piątek.
  • Kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie.
  • Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

ENGAVE S.A.

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży technologicznej. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych usług w obszarze digitalizacji. Razem z naszym zespołem ekspertów, konsultantów i inżynierów, tworzymy innowacyjną na polskim rynku platformę strategicznego doradztwa technologicznego. Budujemy ekosystem produktów i usług doradczych, które wspierają średnie i duże firmy w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej kluczowych obszarów ich biznesu.

Do naszego zespołu szukamy osób przedsiębiorczych i otwartych na innowacje. Takich, które rozumieją aktualne biznesowe potrzeby firm, i takich, dla których ważna jest samodzielność i ciągły rozwój w środowisku pracy.

Kompetencje, które wykorzystasz i rozwiniesz:

  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych.
  • Modelowanie procesów biznesowych, opisywanie przypadków użycia.
  • Modelowanie danych.
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem i testowaniem oprogramowania.
  • Znajomość metodologii tworzenia analiz, umiejętność zarządzania wymaganiami oraz zmianą.
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem integracji oraz projektowaniem API.
  • Umiejętność pisania user stories.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Podejmiesz wyzwanie?

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Dziękujemy za aplikację na stanowisko Analityk Biznesowy. Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami, skontaktujemy się w najbliższym czasie.
Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz