HR Business Partner - HR Manager

Warszawa

June 24, 2021

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wysokiej jakości i efektywności procesów rekrutacyjnych;
  • doskonałe wyczucie ludzi i umiejętność dopasowania ich do Zespołu;
  • udział w transformacji cyfrowej HR, wspierając wdrożenie i realizację projektów takich jak: chatbot rekrutacyjny, czy nowoczesna platforma HR;
  • udział w projektach kształtujących cyfrową kulturę organizacyjną, m.in. budowanie procesu rekrutacyjnego w oparciu o candidate experience, realizację działań employer branding online i offline, dbanie o diversity & inclusion oraz well-being;
  • budowanie i zarządzanie zespołem HR;
  • tworzenie strategii związanej z polityką kadrową;
  • planowanie i realizowanie budżetu;
  • współpraca z działem kadrowo-finansowym w zakresie tworzenia i obiegu dokumentacji HR w systemie klasy ERP;
  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych i rozwojowych, tworzenie planów szkoleniowych;
  • wprowadzanie nowych procesów i praktyk HR w celu usprawnienia pracy i poprawy satysfakcji klienta wewnętrznego;
  • dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji poprzez aktywne budowanie własnej marki osobistej i ekspozycję rynkową w roli eksperta HR;
  • bieżące doradztwo w zakresie najlepszych praktyk zarządzania zasobami ludzkimi;
  • monitorowanie kluczowych wskaźników HR oraz rekomendowanie działań i raportowanie swojej pracy;
  • dostarczanie dopasowanych narzędzi i rozwiązań z obszaru HR wspierających realizację strategicznych celów biznesowych;
  • wdrażanie inicjatyw budujących zaangażowanie zespołu;
  • udział w projektach doradczych u naszych klientów w zakresie tworzenia strategii transformacji cyfrowej ich działów HR.

Nasze wymagania

  • pasja, wiedza i doskonała znajomość nowoczesnych rozwiązań technologicznych, trendów rynkowych w obszarze HR;
  • minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku HR Business Partner lub pokrewnym, C-level;
  • doświadczenie w zarządzaniu procesami HR oraz rozumienie ich wpływu na strategię firmy;
  • umiejętność analitycznego myślenia, analizowania danych i wyciągania wniosków;
  • umiejętność tworzenia strategii HR oraz tworzenia koncepcji nowoczesnych rozwiązań;
  • myślenie strategiczne;
  • umiejętności doradcze;
  • doświadczenie w prowadzeniu najlepszych praktyk rekrutacyjnych;
  • orientacja na klienta wewnętrznego;
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point;
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;
  • umiejętności planowania i zarządzania własnym czasem;
  • aktualna orientacja w prawie pracy;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • doświadczenie w konsultingu przy mapowaniu procesów HR oraz tworzeniu produktów doradczych w obszarze HR;
  • wykształcenie kierunkowe (ZZL, psychologia, socjologia).

Co oferujemy

  • będziesz mógł błyskawicznie wcielić swoje odważne pomysły w życie;
  • doświadczysz pracy w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości, samodzielności i dynamice rozwoju;
  • znajdziesz przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału;
  • zostaniesz ważnym współtwórcą naszej ambitnej misji digitalizowania świata;
  • w podziękowaniu otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością! Regularne zajęcia z nativem, kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie, a ponieważ w piątki kończymy wcześniej (i nikt nie musi tego odrabiać) – możemy przejść się razem na siłownię

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Dziękujemy za aplikację na stanowisko HR Business Partner - HR Manager. Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami, skontaktujemy się w najbliższym czasie.
Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz