Digital Tranformation Senior Consultant

Engave S.A. Warszawa

March 16, 2022

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie i zarządzanie zespołem doradców inhouse i zewnętrznych;
  • budowanie sieci networkingowej doradców transformacji cyfrowej;
  • budowanie partnerstw strategicznych, również w otoczeniu międzynarodowym, w tym w zakresie metodologii usług doradczych;
  • znajomość trendów w konsultingu i transformacji cyfrowej
  • umiejętność samodzielnego tworzenia dokumentów strategicznych – warunek konieczny
  • tworzenie produktów doradczych zgodnie ze strategią Spółki, ich wdrażanie u Klientów oraz szkolenie w tym zakresie pracowników i współpracowników Spółki;
  • aktywna sprzedaż produktów i usług doradczych wspierających transformację cyfrową przedsiębiorstw, w tym pozyskiwanie nowych Klientów na rzecz Spółki oraz utrzymywanie relacji z dotychczasowymi;
  • doradztwo biznesowe i strategiczne z obszaru transformacji cyfrowej i kierunków rozwoju organizacji;
  • konsekwentna realizacja celów biznesowych i sprzedażowych ustalonych przez Spółkę;
  • poszukiwanie możliwości sprzedaży produktów i usług wspierających transformację cyfrową w środowisku przedsiębiorstw, identyfikacja potencjalnych klientów i ich wyzwań, i pozyskiwanie nowych klientów;
  • rozbudowa sieci klientów i partnerów Spółki - inicjowanie kontaktów zarówno z liderami MŚP jak i z korporacyjnymi, odpowiedzialnymi za budowanie strategii transformacji cyfrowej, przyciąganie ich do społeczności Spółki i rozwijanie z nimi długoterminowych relacji;
  • śledzenie trendów i zdarzeń rynkowych, aby stale identyfikować nowe możliwości dla rozwoju biznesu;
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji wewnętrznych;
  • prowadzenie konsultacji dla klientów firmy w zakresie cyfrowej strategii sprzedaży;
  • prowadzenie innych procesów doradczych dla klientów Spółki;
  • kreowanie nowych produktów z zakresu transformacji cyfrowej MŚP, w tym usług konsultingowych, szkoleniowych i strategicznych

Nasze wymagania:

  • pasja, wiedza i doskonała znajomość potrzeb przedsiębiorstw, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, trendów rynkowych;
  • minimum 5-7 lat doświadczenia w branży doradztwa biznesowego lub strategicznego (doradztwa technologicznego, strategicznego, transformacji cyfrowej);
  • znajomość rynku konsultingowego i transformacji cyfrowej;
  • podejście hands on w realizowanej roli;
  • doświadczenie w budowaniu, rozwijaniu i zarządzaniu zespołem;
  • doświadczenie w budowaniu strategii, w zakresie rozwoju biznesowego opartego o transformację cyfrową;
  • zdolność do osiągania ambitnych celów w zwinnym, innowacyjnym środowisku i szybkim tempie;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami (najchętniej w metodologiach zwinnych);
  • umiejętność budowania Partnerstw, w tym także na poziomie globalnym;
  • doświadczenie we współpracy z Partnerami oferującymi produkty na polskim rynku;
  • samodzielne prowadzenie procesów oraz projektu konsultingowego przy wykorzystaniu dostępnych technologii;
  • budowanie relacji z klientami, zarówno w sektorze B2B jak i sektorze publicznym;
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;
  • umiejętność planowania i zarządzania własnym czasem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1);
  • umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia koncepcji rozwiązań.

Dołącz na nasz pokład!

  • będziesz mógł błyskawicznie wcielić swoje odważne pomysły w życie;
  • doświadczysz pracy w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości, samodzielności i dynamice rozwoju;
  • znajdziesz przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału;
  • zostaniesz ważnym współtwórcą naszej ambitnej misji digitalizowania świata;
  • w zamian otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością! Regularne zajęcia z nativem, kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie, a ponieważ w piątki kończymy wcześniej (i nikt nie musi tego odrabiać) – możemy przejść się razem na siłownię!

Szukamy Właśnie Ciebie!

Jeżeli czujesz, że potrafisz kierować zespołem i doprowadzać do końca większe i mniejsze przedsięwzięcia, potrafisz sprawnie połączyć umiejętności Senior Digital Managera, który doradza klientowi w obszarze zbudowania strategii i skonfigurować odpowiednie narzędzia, z rolą Senior Consultanta, który doskonale rozpozna potrzeby klienta, przygotuje odpowiednią ofertę i skutecznie nadzoruje proces doradztwa biznesowego – koniecznie APLIKUJ!

Nasz wymarzony kandydat posiada komplet cech, które pomogą mu w realizacji ambitnych projektów, opartych na współpracy całego zespołu i swobodzie działania:

• umiejętność strategicznego myślenia - czyli budowania misji i wizji przyszłej organizacji, jednak mocno osadzonej w realiach środowiska i zwymiarowanej twardymi wskaźnikami dla osiąganych celów;

• umiejętność analitycznego myślenia - czyli rozpoznawania potrzeb klienta i doboru właściwego rozwiązania,

• dociekliwość - czyli umiejętność dogłębnego analizowania zagadnienia;

• zaradność - czyli umiejętność analizowania problemu i znajdowania sposobów jego rozwiązania;

• odpowiedzialność - czyli realizacja zadań zgodnie z najlepszymi praktykami;

• otwartość - czyli pozytywne nastawienie do świata i innych ludzi;

• dyscyplina - czyli stosowanie się do wewnętrznych standardów i procedur;

• ambicja - czyli chęć nauki;

• skrupulatność i konsekwencja w dążeniu do celu.

Zbuduj z nami organizację sprzedaży dla ambitnej, szybko rozwijającej się firmy z branży technologii i usług profesjonalnych.

PODEJMIESZ WYZWANIE?

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Dziękujemy za aplikację na stanowisko Digital Tranformation Senior Consultant. Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami, skontaktujemy się w najbliższym czasie.
Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz

Szczegóły
Akceptuj Wszystkie