Junior Developer

Warszawa, ENGAVE S.A.

March 16, 2022

Engave S.A.

#digitalexperience #digitalchampions #digitaltransformation #digitalstrategy #doradztwotechnologiczne #cyfrowatransformacja #technology #innovations #joinus #bestteamever #dreamteam #employerenterpreneurship

Kim jesteśmy?

Engave jest firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w dostarczaniu zaawansowanych usług w branży IT. Wraz ze zmieniającym się światem cyfryzacji i technologii – ewoluowała również nasza droga rozwoju biznesowego.

Rozwijamy nową linię biznesową w obszarze transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, tworząc platformę strategicznego doradztwa technologicznego - to ekosystem produktów i usług doradczych, wspierających MŚP i korporacje w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej kluczowych obszarów ich biznesu.

W Engave celujemy w przedsiębiorcze, otwarte na innowacje umysły i zwinność w biznesie. Szukamy ludzi, dla których ważna jest samodzielność i ciągły rozwój w środowisku pracy.

Szukamy właśnie Ciebie!

Do naszego Zespołu przyciągamy samych utalentowanych ludzi. Dajemy możliwość wymarzonej pracy osobom, które rozumieją  świat nowych technologii oraz tych innowacji, które potrafimy wyprzedzić umysłem zanim świat się o nich dowie.

Jesteśmy przedsiębiorczy, ciekawi świata, stawiamy na ludzi, myślimy logicznie, uczymy się szybko, nie tracimy szans.

W związku z rozwojem nowej linii biznesowej w obszarze transformacji cyfrowej przedsiębiorstw,poszukujemy Junior Developera

Czego oczekujemy:

 • Praktyczna znajomość JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS3, Angular 6+;
 • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
 • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
 • Chęć nauki nowych technologii
 • Co najmniej rok doświadczenia w realizacji projektów związanych z wytwarzaniem aplikacji;

Świetnie jeśli dodatkowo posiadasz:

 • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych;
 • Doświadczenie z metodologią zwinnego programowania;
 • Umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia koncepcji rozwiązań;
 • Dobrą organizację pracy;
 • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, inżynierii lub pokrewnych dyscyplin technicznych;

Dołącz do nas!

 • będziesz mógł błyskawicznie wcielić swoje odważne pomysły w życie;
 • doświadczysz pracy w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości, samodzielności i dynamice rozwoju;
 • znajdziesz przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału;
 • zostaniesz ważnym współtwórcą naszej ambitnej misji digitalizowania świata;
 • w podziękowaniu otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością! Regularne zajęcia z nativem, kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie, a ponieważ w piątki kończymy wcześniej (i nikt nie musi tego odrabiać) – możemy przejść się razem na siłownię!

Podejmiesz wyzwanie?

#digitalexperience #digitalchampions #digitaltransformation #digitalstrategy #doradztwotechnologiczne #cyfrowatransformacja #joinus #bestteamever #dreamteam #employerenterpreneurship

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Engave S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Aplikuj teraz

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Dziękujemy za aplikację na stanowisko Junior Developer. Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami, skontaktujemy się w najbliższym czasie.
Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz