Key Account Manager IT

Engave SA, Warszawa

January 14, 2021

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów z sektora public, a także małych i średnich przedsiębiorstw,
  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań IT,
  • przygotowywanie założeń do konfiguracji sprzętowo-programowych oraz wycen,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych, zamówień i realizacji,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych,
  • współpraca z producentami, dystrybutorami i dostawcami zewnętrznymi firmy,
  • współpraca z działem technicznym firmy w zakresie realizacji wdrożeń i instalacji rozwiązań,
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe poparte sukcesami w sprzedaży rozwiązań IT w sektorze public lub B2B – najlepiej w zakresie sprzedaży produktów klasy enterprise (serwery, macierze, sieci) oraz usług serwisowych,
  • znajomość rynku sprzętu i oprogramowania,
  • doświadczenie we współpracy z vendorami oferującymi produkty na polskim rynku,
  • samodzielne prowadzenie procesów oraz znajomość technik sprzedaży,
  • budowanie relacji z klientami, zarówno w sektorze public jak i B2B,
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • umiejętność planowania i zarządzania własnym czasem,
  • minimum 2 letni staż w pracy na stanowisku handlowca (lub opiekuna kluczowych klientów) w firmie o podobnym profilu.

To oferujemy:

  • będziesz mógł błyskawicznie wcielić swoje odważne pomysły w życie,
  • doświadczysz pracy w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości, samodzielności i dynamice rozwoju,
  • znajdziesz przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału,
  • zostaniesz ważnym współtwórcą naszej ambitnej misji digitalizowania świata,
  • w zamian otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością! Regularne zajęcia z nativem, kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie, a ponieważ w piątki kończymy wcześniej (i nikt nie musi tego odrabiać) – możemy przejść się razem na siłownię!

Nasz wymarzony kandydat posiada komplet cech, które pomogą mu w realizacji projektów, opartych na współpracy całego zespołu i swobodzie działania:

  • umiejętność analitycznego myślenia - czyli rozpoznawania potrzeb klienta i doboru właściwego rozwiązania,
  • dociekliwość - czyli umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zaradność - czyli umiejętność analizowania problemu i znajdowania sposobów jego rozwiązania
  • odpowiedzialność - czyli realizacja zadań zgodnie z najlepszymi praktykami
  • otwartość - czyli pozytywne nastawienie do świata i innych ludzi,
  • dyscyplina - czyli stosowanie się do wewnętrznych standardów i procedur,
  • ambicja - czyli chęć nauki,
  • skrupulatność i konsekwencja w dążeniu do celu.

PODEJMIESZ WYZWANIE?

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Dziękujemy za aplikację na stanowisko Key Account Manager IT. Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami, skontaktujemy się w najbliższym czasie.
Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz