Marketing Specialist B2B

Engave S.A. Warszawa

January 29, 2021

Dołączając do naszego zespołu nie będziesz się nudzić!

Obiecujemy różnorodność, bo prowadzimy szeroki wachlarz działań marketingowych: od kreowania wizerunku i świadomości marki, poprzez współpracę z Partnerami, content marketing, social selling, do marketing automation i lead generation. W ramach działań konsultingowych dla naszych Klientów, budujemy też bardzo różne digitalowe strategie marketingowe.

Twój zakres obowiązków:

Jeśli więc zdecydujemy się na współpracę, na pewno znajdziesz coś dla siebie, ale w pierwszej kolejności chcielibyśmy, żebyś zajął/ła się:

• prowadzeniem naszych działań marketing automation;

• kreowaniem i realizacją kampanii lead generation;

• optymalizacją działań SEO;

• współpracą z naszymi technologicznymi Parterami.

Nasze wymagania:

  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w digital marketingu ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki działań skierowanych do firm (B2B) - warunek konieczny;
  • technologia nie sprawia Ci problemu i świadomie wykorzystujesz ją do działań marketingowych;
  • potrafisz myśleć strategicznie i układać procesy marketingowo-sprzedażowe w skuteczne działania;
  • cechuje Cię odpowiedzialność i masz doświadczenie w samodzielnie prowadzonych projektach;
  • umiesz analizować projekty i wyciągać z nich sensowne wnioski;
  • doceniasz innowacyjność i wiesz jaką rolę odgrywa kreacja w działaniach marketingowych;
  • świetnie potrafisz współpracować w zespole.

To oferujemy:

  • mentoring i możliwość zbierania różnorodnego doświadczenia marketingowego;
  • pracę w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości i samodzielności;
  • przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału;
  • możliwość współtworzenia naszej ambitnej misji digitalizowania polskich przedsiębiorstw;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością;
  • regularne zajęcia j. angielskiego;
  • krótszy dzień pracy w piątek;
  • kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie.

ENGAVE S.A.

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży technologicznej. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych usług w obszarze digitalizacji. Razem z naszym zespołem ekspertów, konsultantów i inżynierów, tworzymy innowacyjną na polskim rynku platformę strategicznego doradztwa technologicznego. Budujemy ekosystem produktów i usług doradczych, które wspierają średnie i duże firmy w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej kluczowych obszarów ich biznesu.

Do naszego zespołu szukamy osób przedsiębiorczych i otwartych na innowacje. Takich, które rozumieją aktualne biznesowe potrzeby firm, i takich, dla których ważna jest samodzielność i ciągły rozwój w środowisku pracy.

JAKIE KOMPETENCJE PREFERUJEMY:

Nie są to wytyczne niezbędne, ale jeśli spełniasz niektóre z nich, to będzie to Twoim dodatkowym atutem:

• znajomość platformy Webflow;

• doskonała znajomość narzędzia GetResponse;

• wiedza dotycząca strategii i działań SEO;

• doświadczenie i umiejętność wykorzystania platformy Microsoft (MS Forms, Power Automate, MS Power BI itd.);

• doświadczenie we ścisłej współpracy z działem Sprzedaży i łączenia działań marketingowych ze sprzedażowymi w jeden proces;

• umiejętność budowania prezentacji i przedstawiania Klientom strategii marketingowych w przekonujący sposób.

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Dziękujemy za aplikację na stanowisko Marketing Specialist B2B. Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami, skontaktujemy się w najbliższym czasie.
Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz