Office Manager

Engave S.A. Warszawa

September 13, 2021

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie administracyjne biurem;
  • organizacja pracy biura;
  • administracyjne wsparcie zarządu i zespołu;
  • zarządzanie i odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów, korespondencji i przesyłek;
  • prowadzenie sekretariatu (zarządzanie kalendarzem, organizacja i obsługa spotkań, obsługa głównego telefonu Spółki, poczty firmowej, archiwizacja dokumentów);
  • zaopatrzenie biura oraz monitorowanie zapasów;
  • współpraca z dostawcami usług i firmami współpracującymi, negocjowanie warunków umów;
  • zarządzanie flotą i sprzętem biurowym;
  • onboarding nowych członków zespołu i kompletowanie dokumentacji kadrowej;
  • kontrola ważności dokumentów firmowych (polisy, zaświadczenia itp.);
  • organizacja wydarzeń firmowych, wyjazdów integracyjnych;
  • optymalizacja procesów biznesowych i nadzór nad procedurami;
  • współpraca z innymi działami Spółki;
  • raportowanie i monitorowanie kosztów oraz planowanie budżetu funkcjonowania biura;
  • reprezentowanie firmy przed klientami i kontrahentami.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu biurem;
  • znajomość procesów administracyjnych;
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz sprzętów biurowych;
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów;
  • inicjatywa i zaangażowanie;
  • wysoka kultura osobista;
  • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność i rzetelność;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • postawa nastawiona na stały rozwój i podnoszenie efektywności procesów;
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • sprawne radzenie sobie z wielozadaniowością;
  • prowadzenie (lub chęć i możliwość założenia) własnej działalności gospodarczej – warunek konieczny.

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatkowe dni wolne;
  • elastyczne godziny pracy;
  • praca w nowoczesnym biurze do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością!
  • regularne zajęcia z nativem w godzinach pracy, a dodatkowo w piątki kończymy wcześniej (i nikt nie musi tego odrabiać)!

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Dziękujemy za aplikację na stanowisko Office Manager. Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami, skontaktujemy się w najbliższym czasie.
Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz