Product Manager - Senior Commercial CRM Product Owner

Warszawa

June 24, 2021

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa opieka nad wytwarzaniem oprogramowania;
  • tworzenie strategii biznesowej rozwoju oprogramowania CRM;
  • planowanie zakresu projektu oraz tworzenie harmonogramu prac i kontrolą ich realizacji;
  • aktywne uczestnictwo w procesie wdrożeniowym;
  • dbanie o dokumentację niezbędną do świadczenia dostępu do systemu CRM z zachowaniem kompletności, aktualności, zgodności z prawem (umowy, zgody, regulaminy, instrukcje, dokumentacja RODO);
  • sprawowanie nadzoru nad integracją CRM z innymi systemami;
  • zarządzanie budżetem projektu;
  • zarządzanie ryzykiem operacyjnym;
  • dbanie o optymalizację procesów (koordynacja procesów inwestycyjnych w ramach przewidzianego/opracowanego budżetu i harmonogramu prac);
  • zarządzanie zespołem projektowym (DevOps);
  • zarządzanie zewnętrznymi dostawcami usług IT, w tym zespołem programistów;
  • zarządzanie opcjami oferty CRM;
  • tworzenie materiałów szkoleniowych dla użytkowników;
  • wsparcie rekrutacji, szkoleń rozwojowych zespołu;
  • aktywne poszukiwanie partnerów biznesowych i dostawców IT;
  • zarządzanie innymi projektami rozwojowymi spółki;
  • realizacja projektów zgodnie z ustalonym terminem, zakresem, zachowaniem jakości i analizą wymagań biznesowych związanych z budową systemów i rozwiązań IT;
  • odpowiedzialność za tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową;
  • zarządzanie budżetem i rozliczanie projektów realizowanych u kluczowych klientów;
  • prowadzenie negocjacji i przygotowywanie umów z klientami spółki;
  • budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami;
  • reprezentowanie spółki w kontaktach i negocjacjach z klientami, podwykonawcami oraz partnerami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane informatyczne;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w kierowaniu projektami,
  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem biznesowym;
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Co oferujemy

  • będziesz mógł błyskawicznie wcielić swoje odważne pomysły w życie;
  • doświadczysz pracy w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości, samodzielności i dynamice rozwoju;
  • znajdziesz przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału;
  • zostaniesz ważnym współtwórcą naszej ambitnej misji digitalizowania świata;
  • w podziękowaniu otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością! Regularne zajęcia z nativem, kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie, a ponieważ w piątki kończymy wcześniej (i nikt nie musi tego odrabiać) – możemy przejść się razem na siłownię

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Dziękujemy za aplikację na stanowisko Product Manager - Senior Commercial CRM Product Owner. Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami, skontaktujemy się w najbliższym czasie.
Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz