Engave. PlayTechTogether

Technologia na trudne czasy.
Infolinia dla warszawskich przedsiębiorców:
+48 22 122 522 6

We współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawa uruchamiamy bezpłatną infolinię dla warszawskich przedsiębiorców poszukujących odpowiedzi na pytania związane z transformacją cyfrową ich biznesu i dostosowaniem do obecnych warunków.

Infolinia Ekspercka pomoc działa w dni powszednie w godzinach od 10.00 do 12.00. Jeśli chcesz się z nami skontaktować poza tymi godzinami, zostaw swój kontakt w formularzu poniżej. Nasi konsultanci oddzwonią w najbliższym możliwym terminie.

Chcesz zdigitalizować swój biznes? Skorzystaj z konsultacji ekspertów!

W ramach działań Infolinii, przeprowadzamy darmowe konsultacje z przedsiębiorcami, którzy są zainteresowani budowaniem strategii opartej o narzędzia digitalowej, zmianą modelu biznesowego, bezpieczeństwem danych firmy, efektywną organizacją pracy zdalnej, a także budowaniem nowoczesnego modelu sprzedaży.

Jeśli jesteś zainteresowany rozmową z naszymi konsultantami - wypełnij formularz. Skontaktujemy się telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Zostaw kontakt. Oddzwonimy

W celu przesłania oferty niezbędne jest udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych podanych w formularzu. Prosimy więc o zaznaczenie tej opcji. W dowolnym momencie mogą Państwo tę zgodę wycofać. Udzielenie zgody jest dobrowolne, przy czym jej brak uniemożliwi dostarczenie raportu i rekomendacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Skontaktujemy się Tobą w najbliższym czasie.
Przepraszamy, ale wysłanie formularza nie powiodło się. Spróbuj przesłać ponownie.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

Czasami najtrudniej jest zadać pierwsze pytanie, dlatego przygotowaliśmy listę, obejmującą zakres usług infolinii, podzieloną na dwa poziomy zaawansowania.

Poziom podstawowy, przygotowany na potrzeby przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w digitalizacji, potrzebujących konsultacji w poniższych tematach:

- Organizacja pracy zdalnej
- Dostępie on-line do dokumentów firmy
- Zabezpieczenia danych
- Przeniesienia sprzedaży i marketingu do on-line
- Poprawie efektywności zarządzania kontaktami z klientami

Poziom zaawansowany dla przedsiębiorców, którzy są już w trakcie działań transformacji cyfrowej w swojej firmie i potrzebują wsparcia w konkretnych projektach.

- Organizacji i pomiaru efektywności pracy hybrydowej
- Dostępie on-line do systemów informatycznych w firmie
- Integracji systemów i baz danych
- Opracowania efektywnych działań marketingowo-sprzedażowych
- Poprawie efektywności zarządzania kontaktami z klientami  

Zapytaj również o konkretne usługi i narzędzia do wdrożenia w Twojej firmie:

MAPOWANIE PROCESÓW OPERACYJNYCH

Każda firma walczy z barierami wzrostu. Najgorsze są te niewidoczne, które powstrzymują jej rozwój, ale są na tyle złożone, że trudno dotrzeć do ich źródeł. Dzięki Mapie Procesów Operacyjnych zweryfikujesz, gdzie kryją się luki procesowe i wąskie gardła. Odkryjesz miejsca, gdzie procesy się powielają, niepotrzebnie angażując ograniczone firmowe zasoby.

CYFROWY 
MODEL BIZNESOWY

Spoglądając na klientów, ich problemy, obietnicę jakości, łańcuch tworzenia wartości oraz mechanizm generowania dochodów, przeanalizujemy z Tobą obecny model biznesowy i pomożemy określić unikatowy i innowacyjny cyfrowy model biznesowy, a także wybrać kierunek dalszych działań  

STRATEGIA I AUTOMATYZACJA SPRZEDAŻY

Stwórz Zwinny Plan Sprzedaży, który przełożysz na aktywności sprzedażowe handlowców oraz procesy technologiczne w firmie.
Wciel w życie hybrydową strategię sprzedaży spójną ze strategią ogólną firmy.


STRATEGIA DIGITAL MARKETINGOWA

Skutecznie docieraj do klientów B2B i B2C dzięki nowym technologiom. Buduj w sieci rozpoznawalność marki, zwiększając zyski ze sprzedaży. Im szybciej zadbasz o marketing cyfrowy, tym szybciej dotrzesz ze swoimi produktami i usługami do właściwych osób we właściwym czasie.

STRATEGIA TRANSFORMACJI CYFROWEJ

Aby skutecznie przeprowadzić proces cyfrowej transformacji i zmienić organizację w inteligentny biznes, potrzebujesz strategii. Następnie dokonaj digitalizacji całej organizacji lub wybranych procesów operacyjnych, dobierając właściwe narzędzia technologiczne.

WDROŻENIE SYSTEMU ERP

Decydując się na wdrożenie, warto wybrać partnera posiadającego odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu metodyki procesowej i projektowej. Wówczas klient zyskuje pewność, że proces wdrożeniowy przebiegnie możliwie szybko, bezbłędnie i w obszarze wcześniej ustalonego budżetu.

AUTOMATYZACJA PROCESÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

Odpowiednio dobrany system finansowo – księgowy, skutecznie wspomaga pracowników odpowiedzialnych za prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych w szybkim i sprawnym prowadzeniu działań.PLATFORMA DO ZARZĄDZANIA NALEŻNOŚCIAMI

Platformę Zarządzania Należnościami możesz zintegrować z Twoim programem księgowym i nie martwić się o niezapłacone faktury przez Klientów. Wszystkie dane dotyczące klientów i faktur będą na bieżąco importowane do systemu i system automatycznie wysyła informację o zaległych płatnikach. Szybko i bezproblemowo.

Poznaj opinie naszych Klientów

Digitalizacja

Z uwagi na duży profesjonalizm Engave S.A. możemy z nieukrywaną satysfakcją polecić jej usługi informatyczne innym firmom. Jakość świadczonych usług, jak i zrozumienie naszych potrzeb bezpośrednio przyczyniło się do znaczącego usprawnienia pracy.

więcej >

Optymalizacja i bezpieczeństwo

Man Truck & Bus Polska Sp. z o.o. zlecił firmie Engave dostawę, wdrożenie i konfigurację rozwiązania firmy ManageEngine do oprogramowania do monitorowania sieci, serwerów, wirtualizacji baz danych dla posiadanych przez Man Truck & Bus Polska systemów informatycznych...
więcej >

Oprogramowanie i wsparcie

Informujemy, że Engave S.A. wykonała na rzecz Fujitsu Technology Solutions spółka z o.o. dostawę sprzętu informatycznego oraz licencji oprogramowania wraz ze wsparciem. Polecamy Engave S.A. jako zaufanego i sprawdzonego partnera...
więcej >

Audyt i strategia IT

Zakład Ubezpieczeń Społecznych potwierdza wykonanie przez Engave S.A. umowy na przygotowanie i przekazanie “Strategii rozwoju IT dla ZUS na lata 2018-2020", komplementarnej do Strategii Zakładu w zakresie pryncypiów, celów i inicjatyw...
więcej >

Kompleksowa obsługa

Firma Engave S.A wykonała na rzecz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie oraz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej m.in. usługę obejmującą wdrożenie oprogramowania wirtualizacyjnego, instalację i konfigurację platformy wirtualizacyjnej, rekonfigurację LAN...
więcej >

Bezpieczeństwo danych

Firma Engave w ramach modernizacji centralnego systemu backupu, dostarczyła oraz wdrożyła system do zarządzania ochroną danych CommvalutData Platform V11.
Dostawa została zrealizowana...
więcej >

Archiwizacja danych

Firma Engave dostarczyła do Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawa na podstawie umowy (…) kompletnie wyposażoną bibliotekę taśmową na potrzeby archiwizacji danych Urzędu.
więcej >

Architektura infrastruktury

N apodstawie umowy firma Engave sp. z o.o. wykonała usługę wyceny odtworzeniowej aktualnie użytkowanego Systemu Informatycznego. W ramach umowy Wykonawca miał za zadanie opisać i zwymiarować aktualne funkcjonalności...
więcej >

Engave to synonim profesjonalnego doradztwa i gwarancja jakości świadczonych usług

System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015-10

System
Zarządzania Jakością ISO

9001:2015-10

NASZE 
CERTYFIKATY ISO

System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO

27001:2017-06

System Zarządzania Środowiskowego
ISO

ISO 14001:2015-10