Qompana CRM dla B2B

System zaprojektowany
do efektywnej sprzedaży B2B

Jeśli jako manager nie masz bezpośredniego dostępu do informacji o Twoich kluczowych Klientach, to najwyższy czas aby skutecznie zabezpieczyć ten najważniejszy zasób Twojej firmy.
I nie ma to żadnego związku z zaufaniem do Twoich pracowników.

Jesteś zainteresowany prezentacją Qompana CRM?

Dzięki wdrożeniu naszego narzędzia Qompana CRM zadbasz o bezpieczeństwo swojej firmy oraz uzyskasz pełną kontrolę nad działaniami zespołu Sprzedawców

Bezpieczeństwo

Zabezpieczysz informacje o swoich kluczowych Klientach, historię kontaktów i zbudowane relacje z Twoją marką. To są bardzo ważne zasoby Twojej firmy

Biznes

Zapewnisz sobie szybki dostęp do najważniejszych danych i informacji, które mają wpływ na rozwój Twojego biznesu, dzięki czemu będziesz miał lepszą kontrolę nad firmą

Zespół

Lepiej i efektywniej wykorzystasz zasoby swojego działu sprzedaży, rozdzielając zadania i optymalizując czas pracy Twoich pracowników

Zaprojektowana przez Biznes dla Biznesu

Qompana CRM to rozwiązanie dedykowane dla firm, które swoje produkty sprzedają w modelu Business-To-Business (B2B).

Aplikacja została zaprojektowana bazując na wieloletnich doświadczeniach właścicieli firm i przedsiębiorców, dla których efektywna sprzedaż jest kluczowym elementem rozwoju ich biznesów. Dzięki ich praktycznej wiedzy o mechanizmach sprzedaży B2B, Qompana CRM ma wiele unikatowych funkcjonalności, których wartość docenią zarówno właściciele i zarządzający przedsiębiorstwami, jak i szefowie działów sprzedaży.
Co ważne, nasz system został stworzony w 100% zgodnie z realiami polskiego rynku.

Wybrane funkcjonalności Qompana CRM dedykowane sprzedaży B2B

Elastyczny kreator procesów biznesowych

Pozwala samodzielnie zaprojektować lejki sprzedażowe, które będą odzwierciedleniem procesu sprzedaży, który funkcjonuje w Twojej firmie.

Elastyczny kreator procesów biznesowych

Współdzielone szanse sprzedażowe

Umożliwia przypisanie szansy sprzedaży do kilku właścicieli, dzięki czemu sprzedawcy pracują efektywniej i widzą korzyści ze współpracy.

Współdzielone szanse sprzedażowe

Bezpieczna historia kontaktów

Aplikacja przechowuje w bezpieczny sposób pełną historię kontaktów i działań Twoich handlowców, z możliwością ich odtworzenia w każdym momencie.

Bezpieczna historia kontaktów

Pełna ścieżka analityczna

Możesz śledzić efektywność zdefiniowanych procesów, od momentu pozyskania leada, do zamknięcia procesu sprzedaży, co pozwala na wychwytywanie “wąskich gardeł” i optymalizację przyjętych założeń.

Pełna ścieżka analityczna

Integracja z bazą GUS oraz białą listą podatników VAT

Pozwala na uniknięcie błędów i oszczędność czasu podczas rejestracji danych nowego klienta - system sam pobierze dane z baz Głównego Urzędu Statystycznego

Integracja z bazą GUS

Generator ofert

Dzięki szablonom, które możesz dostosować do potrzeb Twojej firmy, system umożliwia sprzedawcy stworzenie i wysłanie do Klienta profesjonalnej oferty w ciągu chwili, co może zwiększyć szansę na szybkie zamknięcie sprzedaży, a Tobie dać kontrolę nad wysyłanymi ofertami.

Generator ofert

Pozostałe cechy wyróżniające aplikację Qompana CRM, dzięki którym uporządkujesz i będziesz kontrolował proces sprzedaży w Twojej firmie:

Nowoczesny design i przyjazny interface

Integracja z innymi aplikacjami przez Zapier

Przepływ

Kalendarz zintegrowany z MS Outlook i Google Calendar

Notatki głosowe

Wersjonowanie dokumentów

Implementacja w chmurze,
on-premise lub w modelu
appliance

Umów się na indywidualną prezentację Qompana CRM

W celu przesłania oferty niezbędne jest udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych podanych w formularzu. Prosimy więc o zaznaczenie tej opcji. W dowolnym momencie mogą Państwo tę zgodę wycofać. Udzielenie zgody jest dobrowolne, przy czym jej brak uniemożliwi dostarczenie raportu i rekomendacji.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą Qompana CRM.
Skontaktujemy się Tobą w najbliższym czasie.
Przepraszamy, ale wysłanie formularza nie powiodło się.
Spróbuj przesłać ponownie.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego