Odkryj w 100% polski system klasy Customer Relationship Management - Qompana CRM

Większa sprzedaż, większe zyski, więcej czasu na pozyskiwanie nowych klientów!
Qompana CRM pomoże Ci się wyróżnić na tle konkurencji i po mistrzowsku zarządzać sprzedażą.
Przestań zgadywać, zacznij przewidywać oczekiwania swoich klientów. 

Nasz system jest stale rozwijany, aby spełnić wymagania klientów

Jeśli chciałbyś/aś żebyśmy uwzględnili w nim również Twoje lub jeśli w aktualnym systemie CRM, którego używasz, brakuje Ci jakiejś ważnej funkcjonalności - daj nam znać. Wypełnij specjalne pole w formularzu kontaktowym i opisz krótko własne potrzeby. Sprawdzimy i odezwiemy się w tej sprawie!

Zwiększ efektywność procesów sprzedażowych, zyskując większe przychody w krótszym czasie

Ułatw realizację zadań pracownikom, wybierając dla nich wysokiej klasy narzędzie CRM, z którego chętnie będą korzystać

Zapewnij sobie przewagę konkurencyjną i wyróżnij się na tle innych firm jakością obsługi klienta

Wyprzedź konkurencję

Postaw na najwyższy poziom digital experience w Twojej firmie, na zawsze przywiązując do siebie klientów

Qompana CRM to trampolina do sukcesu sprzedażowego i poprawy wyników finansowych Twojej firmy

Zauważyłeś, że klienci są coraz bardziej niecierpliwi i wymagający, a coraz mniej wyrozumiali i lojalni? Zaobserwowałeś już, że oczekują natychmiastowych odpowiedzi na pytania, indywidualnego podejścia, bezproblemowej obsługi? Teraz możesz sprostać tym i wielu innym oczekiwaniom. Profesjonalnie zaopiekuj się swoimi klientami, zadbaj o ich digital expierence, a przy okazji znacząco podnieś efektywność sprzedaży.

Cyfryzacja sprzedaży i marketingu to jeden z najważniejszych motorów wzrostu firmy. Sęk w tym, że trzeba do niej podejść mądrze, z należytą starannością wybierając narzędzia IT. Trzeba je dopasować do specyfiki branży, celów sprzedażowych, a także wszystkich etapów ścieżki klienta.

Jeśli zaniedbasz tę sprawę, możesz mieć trudności z pozyskaniem nowych klientów i zatrzymaniem dotychczasowych. Głodni lepszych doświadczeń zakupowych uciekną do konkurencji, która zadba o nich lepiej. A bez klientów żadna firma nie ma szans na przetrwanie!

Zarządzaj relacjami z klientami po mistrzowsku, ułatwiając pracę handlowcom

Wymagania klientów rosną z dnia na dzień. Im szybciej unowocześnisz i usprawnisz procesy sprzedażowe w firmie, tym szybciej dotrzesz ze swoimi produktami i usługami do właściwych osób we właściwym czasie. Wznieś digital experience w Twojej firmie na najwyższy poziom! Oto, na co możesz liczyć, korzystając z naszego systemu CRM Qompana.

Oszczędność czasu

Dzięki generatorowi ofert szybciej sporządzisz propozycje dla klientów, które będą uwzględniać ich indywidulane preferencje. Trafisz z ofertą wprost do ich serc, wykazując się profesjonalizmem i najwyższymi standardami obsługi. Do tego pełne i automatyczne wersjonowanie dokumentów ułatwi ich obieg w firmie.

Wzrost efektywności handlowców

Dzięki zautomatyzowaniu wielu powtarzalnych działań, handlowcy zyskają czas na dopieszczenie klientów, który dotychczas tracili na papierkową robotę. W końcu będą mogli się zająć tym, co najbardziej lubią i potrafią – sprzedażą!

Przewidywalność oparta na danych

Szybki dostęp do pełnych informacji w jednym miejscu pozwoli Ci na bieżąco reagować i modyfikować plan działań czy akcji marketingowych. Dzięki możliwości analizy efektywności procesów sprzedaży, możesz precyzyjnie doskonalić wewnętrzne procesy pozyskiwania klientów tam, gdzie to potrzebne.

Wszystko pod kontrolą

Najwyższe standardy sprzedaży są zawsze w zgodzie z prawem. Dzięki systemowi Qompana CRM bez problemu zadbasz o wymogi RODO. Zapewne docenisz możliwość wyznaczania targetów menedżerskich, a przede wszystkim, kontrolowania stopnia ich realizacji w jednym miejscu.

Łatwa integracja

Nie sztuka wdrożyć CRM, który nie będzie kompatybilny z resztą firmowych technologii. Qompana CRM umożliwia integrację z systemami ERP oraz automatyczną wymianę danych, a także integrację z kalendarzami Google i MS.

Duża elastyczność

Każdy biznes jest inny, dlatego dostajesz od nas system, który możesz konfigurować, a my Ci chętnie w tym pomożemy. Z pewnością docenisz elastyczny kreator procesów biznesowych, dzięki któremu usprawnisz sprzedaż i obsługę klienta. Doskonałość operacyjna to klucz do podniesienia poziomu digital experience w kluczowych punktach styku klienta z marką.

Przejrzystość

Intuicyjna obsługa, dzięki czemu handlowcy i inni pracownicy nie muszą przechodzić żmudnych szkoleń i naprawdę korzystają z możliwości systemu. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wygląd interfejsu był przejrzysty, nowoczesny i przyjazny użytkownikom, bo sami lubimy korzystać tylko z takich narzędzi.

Dokumentacja i instrukcja obsługi w języku polskim

Nawet najlepszy system nie przyniesie firmom korzyści, jeśli nikt z niego nie korzysta. Interfejs użytkownika w języku polskim zachęca pracowników do korzystania z całego spektrum funkcji CRM. A dostępność zarówno na desktopie jak i urządzeniach mobilnych bardzo wiele ułatwi.

Pełna automatyzacja

Ułatwianie sprzedaży to nasza specjalność, dlatego proponujemy zautomatyzowanie ścieżki sprzedaży. Możesz przenosić obecnych i potencjalnych klientów między różnymi etapami sprzedaży wraz z całą dokumentacją – i to bez konieczności integracji dodatkowych modułów.

Nie tylko korporacje mogą stosować najwyższe standardy sprzedaży, sięgnij po rozwiązanie stworzone z myślą o MŚP

Profesjonalna, uporządkowana sprzedaż to klucz do sukcesu na coraz bardziej wymagającym rynku. Ale na drodze ku transformacji cyfrowej sprzedaży czyha wiele pułapek. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli uchronić przed nimi Twoją firmę.

Engave
Uniknij rozczarowania

Wiele firm, które wdrożyły zagraniczne systemy zarządzania relacjami z klientami rozczarowało się z powodu wysokich kosztów i mało widocznych efektów inwestycji. Z nami unikniesz tego scenariusza.

Strategiczne podejście

Tylko przemyślane wdrożenie systemu CRM rozwiąże problemy firmy z pozyskiwaniem i zatrzymywaniem klientów. Podpowiemy Ci, jak wykorzystać nasze narzędzie do realizacji strategii biznesowej i dopasować jego funkcjonalności do specyfiki firmy i branży, w której działasz.

Bezpośredni kontakt z twórcami

W przypadku rozwiązań oferowanych przez firmy międzynarodowe kontakt z administratorami bywa ograniczony i często wydłużony. W Engave szanujemy Twój czas i zawsze służymy pomocą, wspierając Cię po wdrożeniu w administracji użytkownikami. Sprawna obsługa to nasza specjalność.

Dopasowanie do polskich realiów

Qompana CRM to w 100% polskie rozwiązanie, dopasowane do realiów polskiego rynku. Świetnie zdajemy sobie sprawę, z jakimi wyzwaniami muszą sobie radzić MŚP w Polsce, ponieważ od 10 lat wspieramy ich w cyfryzacji. Tworząc nasz CRM wzięliśmy pod uwagę bolączki polskich przedsiębiorców.

Ciągły rozwój systemu pod okiem klientów

Nieustannie doskonalimy system Qompana CRM, wsłuchując się w potrzeby klientów. W ramach inicjatywy Living LAB zapraszamy użytkowników stworzonego przez nas oprogramowania CRM do testowania nowych funkcjonalności. Dołączając do tego grona, masz pewność, że Twoje potrzeby biznesowe zostaną uwzględnione w naszych pracach nad rozwojem systemu. Jesteśmy po to, by maksymalnie ułatwić Ci zarządzanie relacjami z klientami.

Prosty system licencjonowania i dwie ścieżki wdrożenia do wyboru

Qompana CRM to system stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, który  dostosowujemy do zmieniających się wymogów klientów. Nie tylko dostarczamy narzędzie, ale też pomagamy naszym klientom je wdrożyć we właściwy sposób.

Szybkie wdrożenie

Jeśli zależy Ci na czasie, mamy dobre wieści – w zaledwie kilka tygodni możesz wznieść swoją sprzedaż na wyższy poziom.

Projekt o szerszej perspektywie

Sprzedaż to tylko jeden z obszarów podlegających cyfrowej transformacji, jeśli interesuje Cię zmiana całościowa firmy, nasi doradcy stworzą plan działania krok po kroku obejmujący kolejne działy.

Czy jesteś gotowy, by wznieść swoją sprzedaż na wyższy poziom?

Chcesz przyspieszyć proces sprzedażowy? Chcesz usprawnić obsługę klienta? Chcesz mieć zawsze pod ręką wyniki sprzedażowe i weryfikować poziom realizacji budżetu? Chcesz planować w oparciu o analizę zgromadzonych danych? Qompana CRM oferuje wiele funkcjonalności, dzięki którym firmowa sprzedaż będzie łatwiejsza, efektywniejsza i szybsza.

Porozmawiajmy o możliwościach wzrostu Twojej firmy jeszcze dziś.

ZAPYTAJ O OFERTĘ NA QOMPANA CRM

Administratorem Twoich danych osobowych jest Engave S.A. z siedzibą w Warszawie, informacje o zasadach przetwarzania danych dostępne są w Polityce Prywatności.
Każda zgoda może zostać cofnięte w każdym momencie bez wpływu na uprzednie przetwarzanie, poprzez kontakt na: biuro@engave.pl

*Pole wymagane

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą Qompana CRM.
Skontaktujemy się Tobą w najbliższym czasie.
Przepraszamy, ale wysłanie formularza nie powiodło się.
Spróbuj przesłać ponownie.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego