Kompleksowo przygotuj swoją firmę do stałej i efektywnej pracy zdalnej. Zastosuj nie tylko narzędzia, ale w pełni opracowaną Platformę Pracy Zdalnej

W Engave specjalizujemy się w digitalizacji firm, ale w odróżnieniu od wielu innych podmiotów na rynku, w pierwszej kolejności dbamy o cały proces od początku do końca. Od zaprojektowania do uruchomienia. Dopasowujemy rozwiązania technologiczne w taki sposób, żeby nasze wdrożenie przyniosło jak najszybszy efekt biznesowy.

Platforma Pracy Zdalnej obejmuje najważniejsze niezbędne warstwy funkcjonowania Twojej firmy

WARSTWA BIZNESOWA

pełna kontrola nad firmą

Kontrola nad firmą, która pracuje w trybie zdalnym, jest o wiele trudniejsza niż w normalnych warunkach. Wie o tym każdy przedsiębiorca i manager.
Dlatego w naszej Platformie Pracy Zdalnej skupiamy się w pierwszej kolejności na kwestiach związanych z kontrolą i prowadzeniem biznesu:

- wszystkie kluczowe dane otrzymujesz na bieżąco
- ustalasz i monitorujesz KPI
- delegujesz i rozliczasz zadania
- kontrolujesz czas pracy swoich pracowników

WARSTWA KOMUNIKACYJNA

bezproblemowa współpraca

Zaproponujemy i wdrożymy optymalny i zbudowany na jednej platformie zestaw narzędzi, które płynnie będą ze sobą współpracowały. Twoim pracownikom pozwoli to na bezproblemową pracę niezależnie od miejsca, dzięki czemu będą mogli:

- komunikować się indywidualnie i grupowo
- szybko wymieniać pliki
- pracować jednocześnie na dokumentach współdzielonych
- organizować i prowadzić projekty
- a nawet procować kreatywnie i używać współdzielonych tablic

WARSTWA TECHNOLOGICZNA

bezpieczna i wydajna infrastruktura

Niezależnie od tego czy korzystasz z własnych serwerów, z rozwiązań chmurowych czy nie masz jeszcze żadnych zasobów, zaproponujemy najbardziej wydajną konfigurację platformy technologicznej do pracy zdalnej, która zapewni Ci:

- stałą kontrolę i monitorowanie zasobów używanych przez pracowników
- bezproblemową obsługę i administrację sprzętu.
- bezpieczny sposób przesyłania kluczowych danych nawet, jeśli pracownicy korzystają z domowych sieci
- ochronę danych dzięki profesjonalnym backup’om.

WARSTWA SPRZĘTOWA

optymalne narzędzia pracy

Przygotowując w firmie Platformę Pracy Zdalnej, zadbamy również o niezbędne urządzenia, które ułatwią Twoim pracownikom pracę w nowoczesnej firmie. To również ważny element efektywnej pracy zdalnej. W zależności od konkretnych potrzeb firmy, jesteśmy wstanie dostarczyć, uruchomić oraz serwisować takie urządzenia jak:

- serwery i dyski
- routery i switch'e
- laptopy i tablety
- kamery
- głośniki i słuchawki
- i wiele innych

WARSTWA PRAWNA

spokojna głowa

Dotychczasowe procesy, które działały w firmie stacjonarnej, po przejściu na pracę zdalną, mogą stać się zagrożeniem od strony formalnej.  Sytuacja, w której pracownicy korzystają z innych narzędzi, prywatnych połączeń sieciowych, niezabezpieczonego sprzętu może powodować problemy formalne więc dla bezpieczeństwa firmy zweryfikujemy pod kątem zgodności z regulacjami prawnymi, kluczowe procedury i formalności, takie jak:

- RODO
- identyfikacja elektroniczna

WARSTWA HUMAN RESOURCES

przygotowanie pracowników

Jak każda ważna zmiana w życiu firmy, przejście z pracy stacjonarnej na pracę zdalną rodzi szereg niepokojów i problemów, których doświadczają nie tylko szeregowi pracownicy ale też cała kadra zarządzająca odpowiedzialna za proces wdrożenia. Aspekt ludzki w transformacji cyfrowej, to największa bariera. Wiemy o tym doskonale i jako eksperci we wdrażaniu digitalizacji firm, nie wyobrażamy sobie braku wsparcia Ciebie w tym obszarze. Nasi konsultanci pomogą Ci przygotować Twój zespół do efektywnej pracy zdalnej i wdrożyć programy, dzięki którym Twoi pracownicy staną się ambasadorami tej zmiany.

Schemat warstw Platformy Pracy Zdalnej

praca home office - polecenie pracy zdalnej

Jak wygląda proces wdrożenia Platformy Pracy Zdalnej dla Twojej firmy

ANALIZA ZASOBÓW

Na tym etapie sprawdzamy jakie zasoby już funkcjonują w Twojej firmie i mogą zostać wykorzystane, a jakie będą jeszcze potrzebne

MAPOWANIE PROCESÓW

Pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze wdrażając najbardziej niezbędne elementy Platformy Pracy Zdalnej

WIĘCEJ O MAPOWANIU >

WDROŻENIE

Konfiguracja i uruchomienie uzgodnionych narzędzi i systemów, dzięki którym środowisko będzie kompleksowo obsługiwało pracę zdalną w Twojej firmie

SZKOLENIA

Przygotowanie kadry oraz całego zespołu do efektywnego i bezproblemowego korzystania z Platformy Pracy Zdalnej

Chcesz poznać koszt wdrożenia kompleksowej Platformy Pracy Zdalnej?

Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni eksperci i konsultanci przedstawią Ci propozycję i odpowiedzą na pytania

Zapytaj o ofertę

W celu przesłania oferty niezbędne jest udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych podanych w formularzu. Prosimy więc o zaznaczenie tej opcji. W dowolnym momencie mogą Państwo tę zgodę wycofać. Udzielenie zgody jest dobrowolne, przy czym jej brak uniemożliwi dostarczenie raportu i rekomendacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Skontaktujemy się Tobą w najbliższym czasie.
Przepraszamy, ale wysłanie formularza nie powiodło się. Spróbuj przesłać ponownie.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego
praca home office - polecenie pracy zdalnej

Przygotuj swoją firmę na nadchodzące wyzwania!

Warunki i otoczenie, w których aktualnie działają firmy, są coraz bardziej wymagające. Zapewnienie efektywnego działania, bez względu na okoliczności, to jedno z najważniejszych wyzwań. Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów. Jak działamy?

Sprawnie i szybko

Wielu liderów wpada w pułapkę odkładania cyfrowej transformacji na później. Tymczasem powinna ona być priorytetem, zwłaszcza w tak ważnym obszarze jak sprzedaż. Pomożemy Ci sprawnie wdrożyć nowe narzędzia sprzedażowe tak, aby z dnia na dzień poprawiła się jakość doświadczeń Twoich klientów. Opracujemy dla Ciebie strategię, która zadziała i przyniesie zyski.

Kompleksowo

Tylko holistyczne podejście do podróży klienta, uwzględniające wszystkie kanały i punkty styku, pozwala dobrze zaprojektować procesy sprzedażowe. Nasza specjalistyczna metodologia gwarantuje, że zapewnimy Twoim klientom spójne doświadczenie, a firmie uproszczenie wielu procesów sprzedażowych. Uporządkowana i przemyślana sprzedaż to skuteczna sprzedaż!

Z naciskiem na efekty

Nie interesują nas projekty, które nie wnoszą wartości i nowej jakości w funkcjonowanie firm naszych klientów. Efekty naszej pracy są policzalne, a organizacje wdrażające nasze rozwiązania zazwyczaj zyskują kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży.

Dopasowanie do polskich realiów

Świetnie zdajemy sobie sprawę, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się MŚP w Polsce, ponieważ od 10 lat wspieramy je w cyfryzacji. Każdy tworzony przez nas projekt to rozwiązanie szyte na miarę, dlatego możemy zaświadczyć o jego skuteczności.

Implementacja Platformy Pracy Zdalnej w Twojej firmie nie ogranicza się tylko do wdrożenia narzędzi komunikacyjnych. To jest kompleksowe rozwiązanie, które da Ci pewność, że Twój biznes jest przygotowany na ciągłą, stałą i bezproblemową pracę zdalną. Na stałe, jeśli będziesz tego potrzebował.

polecenie pracy zdalnej

Stwórz z nami system pracy zdalnej i przygotuj firmę do efektywnej pracy z domu!

Przejście na pracę zdalną wymaga znacznie więcej przygotowań niż przyznanie dostępów pracownikom czy zorganizowanie sprzętu. To złożony proces, ale jeśli przeprowadzisz go właściwie, sprawisz, że praca home office będzie tak samo efektywna jak ta wykonywana w biurze. Pomoże Ci w tym nasza Platforma Pracy Zdalnej.

Dlaczego potrzebujesz spójnego systemu pracy zdalnej dla swojej firmy?

Praca z domu home office – wymaga przemodelowania działania firmy w niemal każdym obszarze. Bywa, że z różnych przyczyn wydanie pracownikom polecenia pracy zdalnej odbywa się praktycznie z dnia na dzień. Nie ma wówczas czasu na przygotowywanie procedur, sprzętu, form komunikacji, co bardzo utrudni takie funkcjonowanie przez pierwsze miesiące.

Dzięki Platformie Pracy Zdalnej możesz stworzyć spójny system, który będzie gotowy do wdrożenia od zaraz. Nie pozwól, by zaskoczyła Cię nagła, niezależna od Ciebie sytuacja!

Jakie obszary funkcjonowania firmy pokrywa Platforma Pracy Zdalnej?

Przygotowując rozwiązania ułatwiające pracę home office, patrzymy na różne aspekty działania Twojej firmy. Wiemy, że potrzebujesz nie tylko sprzętu, procedur i narzędzi, ale również rozwiązań, które umożliwią Ci kontrolę efektywności, sprawną komunikację, zarządzanie zespołem.

Platforma Pracy Zdalnej uwzględnia wszystkie warstwy funkcjonowania firmy.

Biznesowa: kontrola czasu pracy, delegowanie zadań, monitorowanie efektywności, wyznaczanie i rozliczanie celów.

Komunikacyjna: komunikacja pomiędzy pracownikami, spotkania i praca w grupach, wymiana i współdzielenie plików, analiza danych, wspólny flipchart.

Technologiczna: bezpieczna i wydajna infrastruktura i przesyłanie danych, bezproblemowa obsługa sprzętu, profesjonalne backupy.

Sprzętowa: dostarczanie, konfiguracja i serwisowanie laptopów, routerów, dysków, kamer i innych urządzeń potrzebnych pracownikom.

Prawna: weryfikacja zgodności procedur w pracy home office z RODO, identyfikacją elektroniczną i innymi przepisami.

Human Resources: pomoc w przygotowaniu zespołu do pracy zdalnej, wsparcie dla kadry zarządzającej i szeregowych pracowników.

Sprawdź, jak możemy wdrożyć Platformę Pracy Zdalnej w Twojej organizacji

Wdrażając narzędzia potrzebne do efektywnej pracy w domu – home office – przyglądamy się szczegółowo procesom i zasobom, które możemy wykorzystać. Wiemy, że każda firma działa w unikalny sposób i niemożliwe jest stworzenie jednego, uniwersalnego systemu pracy zdalnej. To właśnie dlatego zawsze proponujemy indywidualne rozwiązania na podstawie przeprowadzonej przez nas analizy.

Jednym z podstawowych działań jest mapowanie procesów. Na tym etapie sprawdzamy wszystkie obszary działania firmy i ustalamy, jak przenieść je do świata online za pomocą odpowiednio dobranych narzędzi.

Decydując się na korzystanie z Platformy Pracy Zdalnej, możesz liczyć także na naszą pomoc podczas wdrożenia. Skonfigurujemy i uruchomimy narzędzia i systemy, tworząc środowisko kompleksowo obsługujące Twoich pracowników. W ramach naszych usług zapewniamy także szkolenie kadry z obsługi systemu.

Chcesz dobrze przygotować się na wyzwania związane z pracą w domu? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o możliwościach wykorzystania Platformy Pracy Zdalnej w Twojej firmie!