Twoi klienci spędzają dużo czasu w internecie – przekuj to w zyski swojej firmy, dzięki Strategii Digital Marketingowej

Cyfrowa era marketingu już nastała. Ale czy Twoja firma jest na nią gotowa?
Skutecznie docieraj do klientów B2B i B2C dzięki cyfrowym mediom i nowym technologiom. Buduj w sieci rozpoznawalność marki, zwiększając zyski ze sprzedaży

Zwiększ sprzedaż dzięki szeroko zakrojonym, przemyślanym i wspierającym strategię, konkurencyjnym działaniom w interencie

Zyskaj kontrolę nad podróżą klienta i na bieżąco analizuj jego ścieżki, modyfikując działania marketingowe w czasie rzeczywistym

Uzyskaj większy zwrot z inwestycji w działania marketingowe, realizując kampanie cyfrowe tylko tam, gdzie mają one przełożenie na zyski dla firmy

Zadbaj o najwyższy poziom digital experience klientów, przywiązując ich do wartościowych treści i stając się ich „pierwszym wyborem” podczas zakupów

Strategia Digital Marketingowa to klucz do serc współczesnych klientów

Tradycyjnymi metodami trudno dziś podbić rynek. Klienci się zmienili, dlatego firmy, które chcą do nich dotrzeć z ofertą, muszą zmieniać się wraz z nimi. Jak profesjonalnie komunikować się z klientami w sieci? Jak dotrzeć do nich z przekazem marketingowym? Jak zadbać o ich digital expierence?

Jeśli nie ma Cię w internecie, nie istniejesz! Firmy muszą sobie wziąć do serca to zdanie. Bez stałego kontaktu online z klientami, łatwo można ich stracić na rzecz konkurencji. Nie dopuść do tego i spraw, by produkty i usługi Twojej firmy były dostępne na „kliknięcie myszki”.

Stwórz innowacyjną strategię marketingową, w której z sukcesem wykorzystasz kanały online. Dają Ci on szerokie spektrum korzyści takich jak: mierzalność, możliwość targetowania i retargetowania, elastyczność i optymalizację kosztów. Dowiedz się, jak zaprojektować obsługę klienta w zgodzie z najnowszymi trendami, przy wykorzystaniu technologii cyfrowych. Czyli tak, aby Twoje działania szybko przekładały się na rosnące zyski!

Uczyń z Twojej firmy sprawną i zorientowaną na klienta cyfrową organizację

Im szybciej zadbasz o marketing cyfrowy, tym szybciej dotrzesz ze swoimi produktami i usługami do właściwych osób we właściwym czasie. Wznieś digital experience na najwyższy poziom! Postaw na Strategię Digital Marketingową od doradców Engave i ciesz się wieloma korzyściami. Na co możesz liczyć?

Przewaga konkurencyjna

Mapa podróży klienta (tzw. customer journey) to jedno z podstawowych narzędzi we współczesnym, zautomatyzowanym marketingu. Dobrze zaprojektowana pomaga zadbać o pozytywne doświadczenia klienta we wszystkich kanałach i punktach kontaktu (customer touchpoints). W ten sposób wyróżnisz się na rynku, zyskując kolejne źródło przewagi strategicznej.

Wzrost efektywności i skuteczności dzięki digitalizacji

Nowoczesny marketing technologiami stoi! To one pozwalają usprawnić procesy operacyjne, umożliwiają pozyskiwanie danych w czasie rzeczywistymi i optymalizację. Z naszymi podpowiedziami wybierzesz najlepiej dopasowane do specyfiki firmy systemy digital marketingowe i marketing software. Twoje zespoły zwiększą produktywność i będą mogły szukać nowych sposobów na pozyskanie potencjalnych klientów.

Marketing w wyjątkowej formule

Lejek marketingowo-sprzedażowy zaprojektowany według metodyki RACE (reach, attract, convert, engage) pozwoli Ci wyznaczyć drogę klienta do sklepu poprzez wybrane kanały cyfrowe i media społecznościowe. Co zaoferujesz mu w poszczególnych punktach styku? Masz do wyboru różne formaty treści, w tym m.in.: wideo, posty, webinaria, eventy, e-booki, infografiki. Doradcy Engave stworzą optymalny miks contentu dla Twojej firmy! A to pozwoli Ci systematycznie podgrzewać zainteresowanie ofertą ze strony klientów!

Koniec z nieefektywnością kampanii

Dane są paliwem naszych czasów, a w marketingu można je przeliczyć na konkretne pieniądze. To one zawierają podpowiedzi, gdzie i jak działać, by dotrzeć do klientów. W każdej chwili będziesz mógł sięgnąć po dane nt. świadomości marki, zaangażowania klientów czy ROMI (return on marketing investment). Ale same dane nie znaczą wiele bez szybkiej i przenikliwej interpretacji. Podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę!

Lepsza znajomość klientów

Znajomość odbiorców komunikacji marketingowej to podstawa tworzenia skutecznych kampanii. Z nami określisz swoje buyer persony, czyli poznasz potrzeby, obawy i oczekiwania potencjalnych klientów. Ta wiedza zaprocentuje komunikacją trafiającą wprost do serc właściwych osób. Dodatkowo posłuży jako cenne wskazówki przy projektowaniu nowych produktów czy usług.

Treści, które sprzedają

Strategia cyfrowa oparta na treściach umożliwia silniejsze zaangażowanie klientów i ich przywiązanie do marki. Pomożemy Twojej firmie stać się producentem wartościowego contentu, który przyciąga uwagę, przekłada się na decyzje zakupowe odbiorców i angażuje ich w społeczność powstającą wokół marki. Wspólnie znajdziemy sposób, dzięki któremu wyróżnisz się treściami z szumu informacyjnego i przyciągniesz nimi do swojej firmy tylko osoby o potencjale sprzedażowym.

Twoi klienci są coraz bardziej niecierpliwi! Nie czekaj aż podbierze Ci ich szybsza konkurencja

Niemal każda firma dociera do swoich klientów poprzez internet. Wiele w tych działaniach przypadkowości, a mało spójności. Dzięki Strategii Digital Marketingowej stworzonej przez doradców Engave, zaczniesz działać w internecie zwinniej i dotrzesz do klientów z przekazem, który ich zainteresuje. A jak my Ci w tym pomożemy?

Sprawnie i szybko

Wielu liderów odkłada cyfrową transformację marketingu na później. Tymczasem powinna ona być priorytetem. Pomożemy Ci sprawnie wdrożyć nowe narzędzia marketingowe tak, by z dnia na dzień poprawiła się jakość doświadczeń Twoich klientów. Opracujemy dla ciebie strategie marketingową, którą po prostu zadziała.

Kompleksowo

Tylko holistyczne podejście do podróży klienta, uwzględniające wszystkie kanały i punkty styku, pozwala dobrze zaprojektować doświadczenia klienta. Nasz specjalistyczna metodologia gwarantuje, że nie pominiemy niczego istotnego. Zwiększymy gotowość zakupową klientów i przyciągniemy większą liczbę leadów.

Z naciskiem na efekty

Nie interesują nas projekty, które nie wnoszą wartości i nowej jakości w funkcjonowanie firm naszych klientów. Efekty pracy doradców Engave są policzalne, a organizacje wdrażające opracowane przez nas rozwiązania zazwyczaj zyskują kilkunastoprocentowy wzrost zysków z marketingu i sprzedaży.

Dopasowanie do polskich realiów

Świetnie zdajemy sobie sprawę, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się MŚP w Polsce, ponieważ od 10 lat wspieramy je w cyfryzacji. Każda tworzona przez nas Strategia Digital Marketingowa to rozwiązanie szyte na miarę, dlatego możemy zaświadczyć o swojej skuteczności.

Skorzystaj z pomocy doradców Engave i zadbaj
o stabilne relacje z klientami w niestabilnym świecie

Czym prędzej skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły współpracy! Nie tylko stworzymy dla Ciebie Strategię Digital Marketingową. Możemy też przejąć odpowiedzialność za jej realizację.

Doradztwo strategiczne

Podczas procesu doradczego poznamy Twoją firmę, przeanalizujemy jakość marketingu, wykonamy audyt technologiczny. Podczas uporządkowanego procesu stworzymy ramowy plan digitalizacji marketingu z wykorzystaniem podejścia digital experience.

Pomoc wdrożeniowa

Oferujemy też wsparcie, dzięki któremu łatwiej i szybciej wcielisz w życie nasze wskazówki. Na Twoje życzenie pomożemy Ci wdrożyć Strategię Digital Marketingową i zaimplementować wybrane technologie. Skoordynujemy wszelkie zaplanowane działania tak, byś zyskał czas na nowe wyzwania.

Czy jesteś gotowy, by
zarabiać więcej dzięki przemyślanym działaniom marketingowym online?

Chcesz usprawnić obsługę klienta? Chcesz mieć zawsze pod ręką wyniki kampanii marketingowych i weryfikować ich wpływ na sprzedaż? Chcesz planować działania w sieci na podstawie analizy gromadzonych danych? Strategia Digital Marketingowa pomoże Ci zaistnieć w internecie z produktami lub usługami firmy, skutecznie podnosząc wyniki sprzedaży.

Porozmawiajmy o możliwościach wzrostu Twojej firmy jeszcze dziś.

Zapytaj o ofertę

W celu przesłania oferty niezbędne jest udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych podanych w formularzu. Prosimy więc o zaznaczenie tej opcji. W dowolnym momencie mogą Państwo tę zgodę wycofać. Udzielenie zgody jest dobrowolne, przy czym jej brak uniemożliwi dostarczenie raportu i rekomendacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Skontaktujemy się Tobą w najbliższym czasie.
Przepraszamy, ale wysłanie formularza nie powiodło się. Spróbuj przesłać ponownie.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

Strategia marketingowa: zwiększ zyski dzięki szeroko zakrojonym działaniom w internecie

Dobra strategia marketingu w internecie nie jest oderwanym od rzeczywistości dokumentem, ale odpowiedzią na to, czego potrzebuje firma oraz jej potencjalni klienci. Z taką świadomością działamy na rzecz przedsiębiorstw, pomagając im wybrać z bogatego świata technologii cyfrowych narzędzia, które usprawnią komunikację z odbiorcami, pozwolą wyróżnić się na rynku i zbudować spójny wizerunek marki. Dowiedz się, jak wykorzystać najlepsze trendy marketingu internetowego z korzyścią dla swojego biznesu.

Dlaczego Twoja firma potrzebuje strategii marketingowej dopasowanej do swoich potrzeb?

Nawet jeśli prowadzisz biznes stacjonarny, nie możesz pominąć w swojej strategii marketingowej kanałów online. Klienci chcą być z Tobą w stałym kontakcie, a poszukując dla siebie produktów i usług, zaczynają właśnie od internetu. Tylko dobrze zaprojektowane i sprawnie wdrożone strategie marketingu internetowego pozwalają w pełni korzystać z osiągnięć nowych technologii i wyprzedzić na tym polu konkurencję.

Gdy zaczynasz szukać na własną rękę systemów i oprogramowania, które wesprą Twoje działania marketingowe, sprzedaż i obsługę klienta, liczba dostępnych rozwiązań może Cię zniechęcić do działania. Pomożemy Ci wybrać to, czego potrzebujesz: przyjrzymy się Twojemu biznesowi i dobierzemy narzędzia, które z dnia na dzień poprawią jakość doświadczeń Twoich klientów.

Jak Twoja firma zyska dzięki kompleksowej strategii marketingu internetowego?

Dlaczego warto stworzyć z nami strategię marketingową dla swojej firmy? Poznaj kilka najważniejszych powodów:

- przewaga konkurencyjna dzięki pozytywnym doświadczeniom użytkowników Twoich kanałów sprzedażowych - zadbamy o to, by każdy kontakt z Twoją firmą był źródłem wartościowych przeżyć,
- nowe sposoby dotarcia do potencjalnych nabywców Twoich produktów i usług -  będziesz tam, gdzie Twoi klienci, a poprzez różne kanały komunikacji i oferowane treści wskażesz im drogę do swojego internetowego biznesu,
- lepsza znajomość potrzeb klientów - dzięki strategii określisz dokładnie, kim są Twoi odbiorcy i dopasujesz dzięki temu formę oraz kanały komunikacji,
- większe zaangażowanie odbiorców - pomożemy Ci w tworzeniu wartościowych treści, które zbudują społeczność wokół Twojej marki.
- Efektywność, którą łatwo zmierzysz: wraz ze strategią dostarczamy Ci technologie, które służą gromadzeniu wartościowych danych na temat klientów i sprzedaży.

Koniec z przypadkowymi działaniami – postaw na efektywność swoich kampanii

Marketing internetowy wykorzystuje wszystko, co najlepsze w nowych technologiach. Na podstawie analizy sposobu działania firmy oraz audytu technologicznego zaproponujemy Ci rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Narzędzia marketingu internetowego dostarczą Ci kompleksowych danych na temat klientów, ich zachowań, preferencji, świadomości marki. To informacje, które będą dla Ciebie drogowskazem do skutecznego działania i zwiększenia sprzedaży. W ramach doradztwa strategicznego możesz również liczyć na naszą pomoc w interpretacji tych danych - pokażemy Ci, co jest wartościowe i na co zwracać uwagę.