Nie zdołasz zatrzymać zmian w sprzedaży! Ale możesz się do nich dostosować, by szybciej i skuteczniej reagować i docierać do klientów

Mniej pracy, więcej zysków – tak, to możliwe!
Stwórz Zwinny Plan Sprzedaży (DIGITAL SALES PLAN), który przełożysz na aktywności sprzedażowe handlowców oraz procesy technologiczne w firmie.

Wciel w życie strategię sprzedaży spójną ze strategią ogólną firmy, dostosowując się do nowych, cyfrowych realiów konkurowania

Przełóż strategię sprzedażową na konkretne działania w organizacji wspierane pracą ludzi i odpowiednimi technologiami

Zwiększaj sprzedaż i zmniejszaj jej koszty dzięki uporządkowanym, zoptymalizowanym procesom wewnętrznym

Zadbaj o najwyższy poziom digital experience klientów, błyskawicznie odpowiadając na ich zainteresowanie ofertą

Zwinny Plan Sprzedaży dla Twojej firmy, czyli sprzedaż dobrze zaprojektowana

Aby sprzedaż stała się motorem wzrostu, jej strategia musi być spójna ze strategią ogólną firmy. Tymczasem w większości organizacji spisanych strategii w ogóle nie ma, albo panuje między nimi duży rozdźwięk. Dlaczego warto to zmienić?

Postęp technologiczny, transformacja cyfrowa, a także media społecznościowe mają znaczący wpływ na firmową strategię ogólną, jak i strategię sprzedaży. Bez zrozumienia, uporządkowania i spisania strategii, organizacje często wpadają w pułapkę. Zamiast realizować długofalowe plany i podejmować decyzje w zgodzie z nimi, funkcjonują z dnia na dzień, radząc sobie z problemami sprzedażowymi na bieżąco, np. proponując kolejne rabaty.

Takie podejście może blokować sprzedaż lub dewaluować ofertę firmy! Strategiczne spojrzenie na ten obszar biznesu pozwala za to realizować cele sprzedażowe w zgodzie z planami ogólnymi firmy. Zaprojektowanie pracy handlowców ramię w ramię z technologiami, pomaga zmniejszyć koszty sprzedaży, zwiększając jej skuteczność.

Sprzedawaj więcej dzięki Zwinnemu Planowi Sprzedaży

Im szybciej wdrożysz najlepsze praktyki sprzedaży XXI wieku, tym szybciej zyskasz więcej klientów. Wznieś digital experience na najwyższy poziom! Zastosuj Zwinny Plan Sprzedaży dla Twojej firmy i ciesz się wieloma korzyściami.

Przewaga konkurencyjna

Złe strategie osłabiają wyniki zespołu handlowego, dobre wznoszą je na wyższy poziom. Zwinny Plan Sprzedaży pomoże twojej firmie nie tylko w zwiększaniu przychodów i zidentyfikowaniu nowych szans, ale równocześnie w podnoszeniu rentowności tego obszaru. Wyróżnisz się na rynku przemyślanym procesem, który docenią klienci.

Wzrost efektywności i skuteczności

Digitalizacja procesów operacyjnych sprzedaży pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zintegrować zarządzanie wieloma kanałami sprzedaży. Dzięki odpowiednim technologiom wspierającym, takim jak system typu CRM, usprawnisz i przyspieszysz sprzedaż.

Sprzedaż dobrze zaplanowana

Niezwykle trudno jest robić coś w dłuższej perspektywie we właściwy sposób, nie mając strategii. Współpracując z nami, zyskasz Zwinny Plan Sprzedaży i dobrą strategię! Taką, która uwzględnia model biznesowy i cele strategiczne firmy oraz zidentyfikowane punkty styku klienta, czyli pasuje wyłącznie do Twojej firmy. Takie podejście gwarantuje efekty!

Sprawna organizacja procesu sprzedaży

Czas sprzedawać więcej, lepiej, skuteczniej. Pokażemy Ci, jak wykorzystywać nowe technologie do skutecznego generowania leadów, przyspieszania transakcji oraz zwielokrotniania zysków ze sprzedaży. Od tego czasu moc cyfrowej sprzedaży będzie z Tobą!

Lepsza znajomość klientów

Aby trafiać z ofertą w gust klientów, musisz ich dobrze znać. To podstawa długofalowych relacji. Pomożemy Ci zidentyfikować wiele istotnych atrybutów oraz motywacji zakupowych klientów. Dzięki temu szybciej ich zidentyfikujesz, dopasujesz się do ich oczekiwań i dotrzesz do nich na czas z propozycją nie do odrzucenia.

Wykorzystane szanse sprzedażowe

Funkcjonujemy w erze omnichannel. Dzisiaj nie wystarczy sprzedawać wielokanałowo, trzeba skutecznie integrować kanały, zapewniając klientowi spójne doświadczenie zakupowe. Nasza strategia uwzględni działania w tym obszarze, byś mógł zadbać o najwyższy poziom digital expierence i sprzedawać więcej, oferując produkty wszędzie tam, gdzie są ich odbiorcy.

Nowoczesna sprzedaż

Czas na nowy model zarządzania sprzedażą wielokanałową, dzięki któremu podbijesz rynek. Pomożemy Ci wykorzystać szanse jakie dają nowe technologie, abyś mógł zapewnić klientom lepszy dostęp do swojej oferty, sprawnie dokonując wymiany informacji pomiędzy bazami danych klientów, zamówień i produktów. Poznasz optymalny miks kanałów dopasowany do branży, w której działasz.

Wszystko pod kontrolą

Zaczniesz stosować w praktyce nowoczesne podejście do zarządzania procesami sprzedażowymi – zasadę 3M (management, metrics, methodology). Dzięki niej nauczysz się korzystać z danych do modyfikowania aktywności handlowców i w porę zareagujesz na błędy. Wdrożone narzędzia do pomiaru sprzedaży pozwolą Ci na bieżąco śledzić jej wyniki.

Nowe podejście do klienta

Nastał „wiek klientów”, to oni dyktują warunki firmom, chodząc własnymi ścieżkami. Dzięki pogłębionej wiedzy na ich temat, dopasujesz swoje strategie i działania sprzedażowe do ich zachowań. Dotrzesz do nich z ofertą w odpowiednim momencie i miejscu. To nie będzie trudne i czasochłonne, bo wiele działań zautomatyzujemy! Dodatkowo zaczniesz w praktyce korzystać z podejścia value co-creation.

Twoi klienci są coraz bardziej wymagający! Sprostaj ich oczekiwaniom i w porę przeobraź swoją sprzedaż

Opracowanie i realizacja skutecznej strategii sprzedażowej to jedno z najważniejszych wyzwań, z jakimi mierzą się współczesne organizacje. Z doradcami Engave zmierzysz się z nim zwycięsko. Jak działamy?

Sprawnie i szybko

Wielu liderów wpada w pułapkę odkładania cyfrowej transformacji na później. Tymczasem powinna ona być priorytetem, zwłaszcza w tak ważnym obszarze jak sprzedaż. Pomożemy Ci sprawnie wdrożyć nowe narzędzia sprzedażowe tak, aby z dnia na dzień poprawiła się jakość doświadczeń Twoich klientów. Opracujemy dla Ciebie strategię, która zadziała i przyniesie zyski.

Kompleksowo

Tylko holistyczne podejście do podróży klienta, uwzględniające wszystkie kanały i punkty styku, pozwala dobrze zaprojektować procesy sprzedażowe. Nasza specjalistyczna metodologia gwarantuje, że zapewnimy Twoim klientom spójne doświadczenie, a firmie uproszczenie wielu procesów sprzedażowych. Uporządkowana i przemyślana sprzedaż to skuteczna sprzedaż!

Z naciskiem na efekty

Nie interesują nas projekty, które nie wnoszą wartości i nowej jakości w funkcjonowanie firm naszych klientów. Efekty naszej pracy są policzalne, a organizacje wdrażające nasze rozwiązania zazwyczaj zyskują kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży.

Dopasowanie do polskich realiów

Świetnie zdajemy sobie sprawę, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się MŚP w Polsce, ponieważ od 10 lat wspieramy je w cyfryzacji. Każdy tworzony przez nas Zwinny Plan Sprzedaży to rozwiązanie szyte na miarę, dlatego możemy zaświadczyć o jego skuteczności.

Skorzystaj z pomocy doradców Engave i dostosuj swoją sprzedaż do cyfrowych realiów

Czym prędzej skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły współpracy! Nie tylko stworzymy Zwinny Plan Sprzedaży dla Twojej firmy. Możemy też przejąć odpowiedzialność za jego wdrożenie.

Doradztwo strategiczne

Podczas procesu doradczego poznamy Twoją firmę, zanalizujemy jej potrzeby transformacyjne, wykonamy audyt technologiczny. W ramach uporządkowanego procesu stworzymy strategię, którą z łatwością przełożysz na konkretne działania w organizacji, kierując się podejściem digital experience.

Pomoc wdrożeniowa

Oferujemy też wsparcie wdrożeniowe. Na Twoje życzenie pomożemy Ci wdrożyć Zwinny Plan Sprzedaży i zaimplementować wybrane technologie. Skoordynujemy wszelkie zaplanowane działania tak, byś zyskał czas na nowe wyzwania.

Czy jesteś gotowy, by osiągać wszystkie cele sprzedażowe i zwiększać przychody firmy dzięki nowoczesnemu podejściu do sprzedaży?

Chcesz usprawnić obsługę klienta? Chcesz mieć zawsze pod ręką wyniki sprzedaży? Chcesz planować działania sprzedażowe, bazując na twardych danych? Zwinny Plan Sprzedaży dla Twojej firmy pomoże Ci usprawnić sprzedaż, rozdzielić zadania między handlowców i działać tam, gdzie na Twoje produkty i usługi jest zainteresowanie.

Porozmawiajmy o możliwościach wzrostu Twojej firmy jeszcze dziś.

Zapytaj o ofertę

W celu przesłania oferty niezbędne jest udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych podanych w formularzu. Prosimy więc o zaznaczenie tej opcji. W dowolnym momencie mogą Państwo tę zgodę wycofać. Udzielenie zgody jest dobrowolne, przy czym jej brak uniemożliwi dostarczenie raportu i rekomendacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Skontaktujemy się Tobą w najbliższym czasie.
Przepraszamy, ale wysłanie formularza nie powiodło się. Spróbuj przesłać ponownie.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego