W Engave ważni są ludzie

Engave to przede wszystkim ludzie. Zespół, któremu stworzono przyjazne środowisko pracy, oparte na atmosferze kreatywności
i zaufaniu do przedsiębiorczych jednostek. Dajemy możliwość wymarzonej pracy osobom, które rozumieją  świat nowych technologii oraz tych innowacji, które potrafimy wyprzedzić umysłem zanim świat się o nich dowie.
Mamy wytyczony wspólny kierunek i podobny sposób postrzegania cyfrowej rzeczywistości.
Jesteśmy przedsiębiorczy, ciekawi świata, stawiamy na ludzi, myślimy logicznie, uczymy się szybko i nie tracimy szans!

Poznajmy się bliżej

Dołącz do grona Superbohaterów!

W Engave celujemy w przedsiębiorcze, utalentowane, otwarte na innowacje umysły i zwinność w biznesie.
Szukamy ludzi, dla których ważna jest samodzielność i nieustanny rozwój w środowisku pracy.
Dzięki dużej autonomii i zaufaniu, jakim obdarzamy naszych pracowników - każdego dnia nasi Odważni podejmują aspiracyjne wyzwania - wspólnie budując z nami Przedsiębiorstwa Jutra.

Podejmiesz wyzwanie?

Human Resources

W tym momencie nie rekrutujemy do tego działu, ale jeśli czujesz, że możesz wnieść do naszego zespołu dodatkową wartość - zapraszamy do kontaktu!

Marketing

W tym momencie nie rekrutujemy do tego działu, ale jeśli czujesz, że możesz wnieść do naszego zespołu dodatkową wartość - zapraszamy do kontaktu!

Administracja

W tym momencie nie rekrutujemy do tego działu, ale jeśli czujesz, że możesz wnieść do naszego zespołu dodatkową wartość - zapraszamy do kontaktu!

Benefity

Praca w wyjątkowym biurze

Nasze biuro to przyjazna i twórcza przestrzeń. Każdego dnia będzie napędzać Cię energia płynącą z otoczenia i mocy kolorów. Od samego wejścia poczujesz niezwykły klimat tego miejsca i nigdy już nie powiesz w niedzielny wieczór: "nie chcę poniedziałku" :)

Lekcje angielskiego oparte na autorskiej metodyce

Co piątek masz możliwość wzięcia udziału w lekcji języka angielskiego z nauczycielem o wyjątkowej metodzie i skuteczności nauczania :) Lekcje prowadzone są w kameralnych grupach, podzielonych poziomem zaawansowania w posługiwaniu się językiem angielskim.
Zobaczysz jak wiele jeszcze możesz się nauczyć!

Lunch na dachu

W trakcie dobrej pogody nie można cały dzień siedzieć w biurze! U nas, w trakcie przerwy na posiłek, możesz wejść na wspólny, klimatycznie zagospodarowany dach, z którego rozlega się widok na okolicę.
To miłe urozmaicenie dnia pracy!

Wolny dzień w urodziny

W Engave urodziny to święto. Z tej okazji - w dniu urodzin - każdy z Zespołu dostaje w prezencie wolne! Dzięki temu, masz możliwość spędzenia tego ważnego dnia z bliskimi i przyjaciółmi, albo możesz wykorzystać go na czynności, które najbardziej lubisz robić.

Karnet Multisport

Dostaniesz od nas możliwość założenia karty Multisport. I pamiętaj, aby regularnie z niej korzystać, bo jak wiadomo - sport to zdrowie :)

Letnie piątki cały rok

W piątki zawsze kończymy wcześniej. Już o 15.30 siedzimy w samochodach, autobusach, kolejkach i tramwajach, kierując się w stronę weekendu :)

Platforma TECHEDU

Umożliwiamy darmowy dostęp do platformy z kursami online, na którym możesz wybrać za darmo szkolenie z interesującej Cię dziedziny i poszerzyć swoje kompetencje. Pamiętaj, aby wiedzą podzielić się z zespołem z Twojego działu :)

Poranek dla Śpiocha

Każdy lubi się wyszaleć. Najgorzej, jeżeli szaleństwo przypada na dzień powszedni i rano trzeba wstać do pracy. Mamy na to rozwiązanie!
W Engave możesz raz w miesiącu wykorzystać "poranek dla Śpiocha"
i przyjść do pracy na 11.00

Home / Boat / Garden Office

Pracujemy w firmie technologicznej i praca zdalna nie jest dla nas żadnym obciążeniem czy wyzwaniem. Doskonale potrafimy radzić sobie na odległość z wypełnianiem obowiązków. Tobie też oferujemy elastyczność spędzonych godzin w biurze i możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie :)

Kawa w twórczym towarzystwie

Dobra atmosfera w pracy to podstawa. Lubimy ze sobą przebywać, rozmawiać i poznawać się nawzajem. Ciebie też chcemy poznać! Dlatego zachęcamy, abyś robił sobie przerwy od siedzenia za biurkiem
i spotkał się na pysznej kawie w miłym towarzystwie innych osób z biura. Kto wie, może właśnie wtedy wpadniecie razem na jakiś przełomowy pomysł?