Poznajmy się!

Firma Engave oferuje usługi i rozwiązania technologiczne, które pomagają polskim przedsiębiorcom w przeprowadzeniu cyfrowej transformacji. Jesteśmy ich wiarygodnym partnerem i preferowanym dostawcą, dzięki czemu mogą one skorzystać z nowoczesnych narzędzi takich jakich używają duże korporacje.

Naszym celem jest pomoc firmom w przekształceniu się w nowoczesne przedsiębiorstwa
z wykorzystaniem technologii.

Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują między innymi doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie wyboru i implementacji rozwiązania IT, a także szkolenia dla pracowników.  Wspieramy przedsiębiorców w całym procesie cyfrowej transformacji, aby mogli zwiększyć swoją efektywność i wydajność oraz zdobyć nowych klientów.

Pomagamy firmom odnaleźć nową, pewną i rentowną drogę rozwoju w cyfrowym świecie dzięki naszej kompleksowej wiedzy, pasji i kulturze organizacyjnej.

Przeprowadzamy firmy przez cyfrową transformację z pasją i kompetencjami

Masz jakieś pytania?
Chętnie Ci pomożemy!

Zapytaj o ofertę!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Engave S.A. z siedzibą w Warszawie, informacje o zasadach przetwarzania danych dostępne są w Polityce Prywatności.
Każda zgoda może zostać cofnięte w każdym momencie bez wpływu na uprzednie przetwarzanie, poprzez kontakt na: biuro@engave.pl

*Pole wymagane

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Skontaktujemy się Tobą w najbliższym czasie.
Przepraszamy, ale wysłanie formularza nie powiodło się. Spróbuj przesłać ponownie.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

Nasze wartości, nasze silne strony

Dzięki kompleksowej wiedzy, prawdziwej pasji i wyjątkowej kulturze organizacyjnej, zapewniamy naszym klientom skuteczne zmiany i nową rentowną ścieżkę wzrostu w cyfrowym świecie. W spełnianiu tej misji pomagają nam wartości, które płyną na co dzień w naszym firmowym krwiobiegu.

Ludzie są ważni

Najpierw ludzie – tajemniczy składnik naszej przewagi.
Naszą siłą jest zgrany i oddany zespół mądrych ludzi, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Superbohaterowie Engave to zdolni, pracowici i rzetelni doradcy, którzy o każdej porze są skłonni pomóc Tobie i Twojej firmie w pokonywaniu trudności w cyfrowym świecie. Pozwól, że to właśnie my pokażemy Ci możliwości, jakie masz w erze digital.

Ciekawość świata

Zawsze jest coś do zgłębienia, a każda zmiana jest nową szansą.
Szukamy nowych modeli biznesowych, poszukujemy przełomowych formuł sukcesu i zgłębiamy świat nowych technologii. Każdego dnia, każdej godziny, każdej minuty. Pielęgnujemy naszą niepohamowaną ciekawość, ponieważ wierzymy, że jest ona podstawą sukcesu. Jesteśmy zafascynowani przyszłością i chętnie pomożemy Ci o nią zadbać.

Przedsiębiorczość

W innowacyjności i inicjatywie nasza siła.
Już nie raz przekonaliśmy się o sile intraprzedsiębiorczości, dlatego zaprzyjaźniliśmy się z nią na dobre. Przedsiębiorcza kreatywność i innowacyjność pomagają nam w tworzeniu nowych rozwiązań, wychodzeniu z inicjatywą i przekraczaniu granic. To niezbędne w kreowaniu nowych przewag konkurencyjnych naszych klientów.

Doskonałość

Doskonałość nigdy nie będzie przereklamowana .
Bezbłędne, bezproblemowe i dopracowane w każdym szczególe –
tylko takie rozwiązania dostarczamy naszym klientom. Doskonałość to jakość, którą da się osiągnąć tylko przy połączeniu doświadczenia z wiedzą i ciekawością świata. Z premedytacją będziemy „szukać dziur w całym”, by ostatecznie zapewnić Ci w pełni satysfakcjonujące efekty.

Rozwój

Dla nas każda okazja jest dobra do rozwoju!
Jesteśmy wierni ideom nauki przez całe życie (longlife learning). Z przyjemnością aktualizujemy naszą wiedzę i doskonalimy umiejętności w ramach szkoleń, kursów i warsztatów. Inwestujemy w rozwój, aby zawsze być w gotowości do stawiania czoła nowym wyzwaniom. Stawiamy je sobie nie tylko w projektach z klientami, ale również zmieniając naszą firmę.

Pasja

Uwaga! U nas spotkasz wyłącznie ludzi pełnych pasji!
Życie jest zbyt krótkie, by spędzić je na robieniu tego, czego się nie kocha. Naszą pasją jest tworzenie przedsiębiorstw jutra! Uwielbiamy być przewodnikami po cyfrowym świecie dla naszych klientów i urzeczywistniać kolejne ambitne projekty. Mamy świadomość, że gra toczy się o wielką stawkę, ale to tylko dodaje nam energii i wiatru w żagle. Przekonaj się sam, że nasza pasja jest zaraźliwa i pozwól, że zadbamy o przyszłość twojego biznesu.

Tworzymy przedsiębiorstwa jutra

Wybór partnera cyfrowej transformacji jest kluczowy dla przyszłości każdej firmy. Do tej pory zaufali nam zarówno właściciele firm i przedsiębiorstw komercyjnych, szefowie dużych korporacji, jak i komisje przetargowe z sektora publicznego. Pomożemy i Twojej firmie dołączyć do grona Digital Business Champions

Ponad 12 lat z sukcesami na rynku

Dzięki autorskim narzędziom IT zapewniamy bezpieczeństwo firmom, ułatwiamy zarządzanie nimi, przeprowadzamy przez proces cyfrowej transformacji.

Setki zrealizowanych projektów, które wygenerowały wielomilionowe zyski

Mamy pozytywny wpływ na firmy naszych klientów. Nasze działania przynoszą efekty, dlatego wielu naszych klientów pozostaje z nami na lata.

Dziesiątki godzin spędzonych na konsultacjach

Nasze działania opierają się na partnerskiej współpracy, dlatego spędzamy owocny czasz klientami, by poznać ich biznes.

∞ ilość godzin szkoleniowych

Rozwój jest wpisany w naszą kulturę organizacyjną, dzięki niemu możemy dostarczać usługi na najwyższym poziome z gwarancją skuteczności.

Średnio 90 dni tworzymy strategię cyfrową firmy

Napisanie nowej historii twojej firmy może pochłonąć nieco mniej lub więcej czasu, ale pewne jest, że na taką historię warto czekać.

Ponad 300 firm skorzystało już z naszej pomocy

Towarzyszymy klientom nie tylko na etapie tworzenia strategii czy doboru narzędzi i technologii. Pomagamy im też wprowadzić w życie zmiany i podporządkować im kulturę organizacyjną.

Współpraca z nami jest jak…

Nasi klienci stanowią naszą najlepszą wizytówkę. Przekonaj się, za co cenią współpracę z nami i z jakich efektów cieszą się najbardziej.

Optymalizacja i bezpieczeństwo

Man Truck & Bus Polska Sp. z o.o. zlecił firmie Engave dostawę, wdrożenie i konfigurację rozwiązania firmy ManageEngine do oprogramowania do monitorowania sieci, serwerów, wirtualizacji baz danych dla posiadanych przez Man Truck & Bus Polska systemów informatycznych...
więcej >

Oprogramowanie i wsparcie

Informujemy, że Engave S.A. wykonała na rzecz Fujitsu Technology Solutions spółka z o.o. dostawę sprzętu informatycznego oraz licencji oprogramowania wraz ze wsparciem. Polecamy Engave S.A. jako zaufanego i sprawdzonego partnera...
więcej >

Audyt i strategia IT

Zakład Ubezpieczeń Społecznych potwierdza wykonanie przez Engave S.A. umowy na przygotowanie i przekazanie “Strategii rozwoju IT dla ZUS na lata 2018-2020", komplementarnej do Strategii Zakładu w zakresie pryncypiów, celów i inicjatyw...
więcej >

Kompleksowa obsługa

Firma Engave S.A wykonała na rzecz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie oraz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej m.in. usługę obejmującą wdrożenie oprogramowania wirtualizacyjnego, instalację i konfigurację platformy wirtualizacyjnej, rekonfigurację LAN...
więcej >

Poznaj nasz zespół

Zespół strategicznych doradców technologicznych Engave ma jeden cel: doprowadzić naszych klientów do mistrzowskiego poziomu w zakresie cyfryzacji, skutecznie poprawiając ich wyniki finansowe i skalując ich biznes.

Poznaj naszych ekspertów.

Hubert Bednarczyk

LinkedIn

Adrianna Kilińska

Chairman of the Board

"Praca w Engave to przygoda połączona z pasją. W zarządzaniu organizacją najtrudniejsze jest mądre zarządzanie ludźmi – tak po prostu jest ze względu na ich indywidualizm i złożoną naturę. W Engave każdego dnia stawiam czoła temu wyzwaniu. Dla mnie Ważni są Ludzie! Dlatego w zespole Engave dużą uwagę zwracam na postawę. Buduję zespół zaangażowany, ciekawy świata, nowych technologii, przedsiębiorczy. Jeśli widzę, że mój zespół chce się rozwijać i dzielić wiedzą z innymi – moim zadaniem jest stworzyć im do tego doskonałe warunki."

LinkedIn

Dominik Żochowski

President of the Board Co-Founder

"Projektowanie wdrożenia Cyfrowej Transformacji jest jak planowanie podróży. Aby wszystko poszło po naszej myśli, należy zastanowić się gdzie chcemy dotrzeć, jakim transportem oraz ile planujemy przeznaczyć na wakacje. Bez tego, zamiast przyjemnie wypoczywać błądzilibyśmy bez celu."

LinkedIn

Żaneta Kurcewicz

Content Marketing Manager

„W Engave dzięki wyjątkowej przestrzeni i przyjaznej atmosferze czujesz, że żaden poniedziałek nie jest straszny, niemożliwe nie istnieje, a praca, procesy twórcze, współpraca zespołowa idą sprawnie, chętnie i nieustannie do przodu.”

LinkedIn

Tomasz Ładyko

Service Delivery Manager

"Każda strategia i pomysł w końcu przechodzi w stan realizacji, osadzenia w fizycznych realiach. Największą satysfakcję sprawia mam jak już system zadziała i jest ‘efekt’. To trochę jak we wspinaczce: najpierw jest ciężko, a nagroda i satysfakcja jest dopiero na szczycie."

LinkedIn

Piotr Seferyński

Systems Administrator

"W Engave nigdy ma rutyny, codziennie inne problemy do rozwiązania, a co za tym idzie - ciągła nauka i do każdej sprawy inne podejście. Nie ma czasu na rozmyślanie, potrzebna jest szybkie działanie aby wszystko działało sprawnie i poprawnie. Taka jest rola Administratora Systemów."

LinkedIn

Tomasz Łaski

Presales Engineer

"Każda budowla, także ta cyfrowa wymaga solidnego fundamentu – bezpiecznej i sprawnej sieci, zasobów serwerowych. To jest moja domen – może mniej widoczna ale niezbędna, o która dbam razem z resztą zespołu Engave."

LinkedIn

Krzysztof Adamski

Junior Support Manager

"Jeśli trzeba coś skonfigurować, sprawdzić, zainstalować, przetestować dane rozwiązanie – to ja za to odpowiadam. Do moich codziennych obowiązków należy monitoring infrastruktury klientów oraz środowiska wirtualnego w naszej serwerowni. Zajmuję się również wdrożeniami, konsultuję oferty dla klientów, sporządzam zestawienia i raporty. Moja praca daje mi możliwość rozwoju i wyzwań."

LinkedIn

Bogusław Wójcik

Datacenter Hardware Specialist

„Grunt to to dopasować się do potrzeb Klienta i działać solidnie i profesjonalnie. Moją rolą jest kompleksowa obsługa kontraktów serwisowych dotyczących wsparcia i utrzymania w zakresie HW. W ramach usług Engave oferujemy szeroki zakres działań utrzymaniowych i serwisowych, których istotą jest przywrócenie klientowi możliwości wykonywania zadań.”

LinkedIn

Patryk Borkiewicz

E-commerce Manager

„E-commerce to mój konik. Wspólnie z Engave eksploruje świat znajdujący się po drugiej stronie monitora. Zgłębiam tajniki sprzedaży online oraz szeroko rozumianego marketingu internetowego. Ponadto, służę pomocą w doradztwie strategicznym oraz aktywnie uczestniczę w procesach digitalizacji.”

LinkedIn
Informacja Cookies
Na naszej stronie internetowej www.engave.pl wykorzystujemy pliki cookies. Klikając „Akceptuję wszystkie”, wyrażasz zgodę na instalację wszystkich plików cookies oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Engave Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Czarodzieja 16, 03-116 Warszawa. Twoje dane osobowe mogą być także przetwarzane przez strony trzecie.

Klikając „Wyłącznie niezbędne cookies”, umożliwiasz funkcjonowanie strony internetowej. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach znajduje się w naszej Polityce Prywatności Serwisu i Polityce Plików Cookies.
Szczegóły
Akceptuj Wszystkie