Dzięki Mapowaniu Procesów Operacyjnych Twoja firma może działać o wiele sprawniej, szybciej i skuteczniej!

Jak to zrobić i od czego zacząć?

Im szybciej  zbadasz i przeanalizujesz złożoność swojej firmy, tym szybciej poznasz jej mechanizmy funkcjonowania i usprawnisz jej działanie.
Nasi Doradcy bezpłatnie pomogą Ci zrozumieć na czym polega Mapowanie Procesów Operacyjnych i w jaki sposób uporządkować proces digitalizacji w firmie.

Zostaw nam swoje dane w formularzu. Skontaktujemy się niezwłocznie i zaproponujemy niezobowiązującą konsultację.

W celu przesłania oferty niezbędne jest udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych podanych w formularzu. Prosimy więc o zaznaczenie tej opcji. W dowolnym momencie mogą Państwo tę zgodę wycofać. Udzielenie zgody jest dobrowolne, przy czym jej brak uniemożliwi dostarczenie raportu i rekomendacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Na Twój adres e-mail przesłaliśmy potwierdzenie oraz link do dodatkowych materiałów.
Skontaktujemy się Tobą w możliwie krótkim terminie.
Przepraszamy, ale wysłanie formularza nie powiodło się.
Spróbuj przesłać ponownie.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

Zwiększ efektywność biznesową,
porządkując procesy w firmie i dokonując ich digitalizacji

Zredukuj kosztynieefektywności,
zwiększ przychody, eliminując wąskie gardła i usprawniając kluczowe procesy w firmie

Zwiększaj aktywność pracowników
dzięki jasno ustalonym procesom i nowym technologiom  

Optymalizuj systemy zarządzania i kontroli
dbając o przepływ informacji, wiedzy oraz usprawnienie procesów

Mapowanie Procesów Organizacyjnych, czyli prosta droga do maksymalnej efektywności firmy

W cyfrowej erze prowadzenie biznesu staje się coraz bardziej złożone. Wzrastają, realizują nowe modele biznesowe, korzystają z nowych technologii. A to rodzi wiele wyzwań organizacyjnych, które mogą spowalniać dalszy rozwój, osłabiać stabilność i elastyczność przedsiębiorstwa.

Każda firma to skomplikowana i złożona mozaika procesów takich jak: sprzedaż, marketing, obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, administracja i zarządzanie umowami, zarządzanie finansowe czy produkcja. Jak zapanować nad mnogością zadań? Jak uporządkować procesy? Jak mieć nad nimi kontrolę? Jak wyeliminować bariery wzrostu?

Możesz okiełznać wieloaspektowość swojej firmy, porządkując jej procesy i wspierając ich realizację rozwiązaniami technologicznymi. Stwórz przedsiębiorstwo jutra, które świetnie poradzi sobie w dobie zmienności, złożoności i niejednoznaczności. Skorzystaj z Mapowania Procesów Organizacyjnych i zyskaj pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w Twojej firmie.

Zadbaj o procesy w firmie, aby mieć wszystko pod kontrolą

Im szybciej  zbadasz i przeanalizujesz złożoność swojej firmy, tym szybciej poznasz jej mechanizmy funkcjonowania i usprawnisz jej działanie. A to dobry punkt wyjścia do zbudowania przedsiębiorstwa jutra. Uporządkuj procesy przy pomocy doradców Engave, zyskując czas i zasoby na rozwój swojej firmy. Co zyskasz?

Przewaga konkurencyjna dzięki digitalizacji procesów

Współczesny świat biznesu jest bardzo wymagający i stawia na elastyczność funkcjonowania. Z nami uporządkujesz kluczowe i wpierające procesy biznesowe. Wszystko przedstawimy w formie mapy procesów, która ułatwi Ci nawigowanie firmą.

Wzrost efektywności i skuteczności

A gdyby procesy w firmie przebiegały szybciej i skuteczniej? Z nami to możliwe! Pomożemy Ci usprawnić funkcjonowanie firmy i zoptymalizować obszary, w których niezbędne są usprawnienia. Dzięki temu, że każdy proces zostanie zdefiniowany i pracownicy  precyzyjnie wykonają swoje zadania.

Eliminacja wąskich gardeł

W każdej firmie niektóre procesy nie działają tak sprawnie, jak by mogły. Zidentyfikujemy je i wskażemy rozbieżności występujące w procesach, a podczas warsztatów ustalimy, jak to zmienić z korzyścią dla Twojej firmy. Eliminując wąskie gardła, uwolnisz zasoby do innej pracy oraz zyskasz pożądaną w obecnych czasach zwinność procesową.

Koniec z lukami procesowymi

Gdzie kryją się źródła problemów firmy? Często nieefektywności procesów są oznaką większych zaniedbań. Zweryfikujemy, co tak naprawdę sprawia, że działania, które mogłyby przebiegać bezproblemowo, nie działają i nie przynoszą spodziewanych efektów. A po rzetelnej diagnozie luk procesowych przejdziemy do ich błyskawicznego naprawiania.

Kontrola procesów w firmie

Złożoność dzisiejszych firm sprawia, że wiele procesów kadra zarządzająca deleguje na poziom operacyjny i taktyczny. Dzięki zmapowaniu procesów i usprawnieniom technologicznym będziesz mógł okiełznać złożoność swojego przedsiębiorstwa, na bieżąco zyskując dostęp do najważniejszych informacji. Wszystko będzie pod Twoją kontrolą.

Proces w nowoczesnym wydaniu

Dzisiaj mobilność pracowników jest standardem, dlatego procesy biznesowe należy dostosować do nowych realiów. Chcąc zagwarantować dostępność danych trzeba zadbać o sprawny przepływ informacji. Pomożemy Ci dostosować Twoją organizację do tych realiów, dostarczając wiedzę o procesach firmowych na wszystkich szczeblach.  

Zrób porządek w procesach swojej firmy, zyskując więcej czasu i zasobów na budowanie jej przewagi

Każda firma walczy z barierami wzrostu. Najgorsze są te niewidoczne, które powstrzymują jej rozwój, ale są na tyle złożone, że trudno dotrzeć do ich źródeł. Dzięki Mapie Procesów Organizacyjnych stworzonej przez doradców Engave zweryfikujesz, gdzie kryją się luki procesowe i wąskie gardła. Odkryjesz miejsca, gdzie procesy się powielają, niepotrzebnie angażując ograniczone firmowe zasoby. Jak będziemy dla Ciebie pracować?

Sprawnie i szybko

Zdajemy sobie sprawę, że im szybciej znajdziemy nieefektywności w Twojej firmie, tym szybciej je wyeliminujemy. Dlatego nasz proces doradczy jest bardzo intensywny, dzięki czemu praktycznie z dnia na dzień wprowadzisz  modyfikacje procesowe, które mają duży pozytywny wpływ na działalność firmy.

Kompleksowo

Tylko holistyczne spojrzenie na procesy firmowe, uwzględniające wszystkie szczeble organizacji, pozwala zaprojektować procesy w taki sposób, aby odpowiadały one specyfice firmy i jej priorytetom strategicznym. Nasza metodologia gwarantuje, że nie pominiemy niczego, co może zwiększać elastyczność Twojej firmy

Z naciskiem na efekty

Interesują nas projekty, które wnoszą wartości i nowe jakości w funkcjonowanie firm naszych klientów. Efekty pracy doradców Engave są policzalne, a organizacje wdrażające opracowane przez nas rozwiązania zazwyczaj zyskują kilkunastoprocentowe wzrosty. Współpracę z nami przeliczamy na zyski Twojej firmy!  

Rozwiązania dopasowane do Twojej organizacji  

Zdajemy sobie sprawę, z jakimi wyzwaniami muszą sobie radzić MŚP w Polsce, ponieważ od 10 lat wspieramy ich w cyfryzacji. Mapowanie Procesów Operacyjnych to rozwiązanie szyte na miarę, w którym nie tylko diagnozujemy sytuację, ale przede wszystkim dajemy rozwiązania dopasowane do Twojej organizacji.

Skorzystaj z pomocy doradców Engave i osiągaj lepsze wyniki w biznesie

Czym prędzej skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły współpracy!
Nie tylko pomożemy Ci lepiej poznać od kuchni Twoją firmę, porządkując zachodzące w niej procesy. Możemy też przejąć odpowiedzialność za realizację naszych rekomendacji.

Technologiczne doradztwo strategiczne

Podczas procesu doradczego bardzo dobrze poznamy Twoja firmę, by stworzyć dokładną Mapę Procesów Operacyjnych. Na jej podstawie przekażemy Ci plan działania, którego celem jest usprawnienie procesów i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Możemy naprawić od razu wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa albo zacząć od tych najbardziej newralgicznych. Decyzja należy do Ciebie.

Pomoc wdrożeniowa

Oferujemy też wsparcie, dzięki któremu łatwiej i szybciej wcielisz w życie nasze wskazówki. Na Twoje życzenie pomożemy Ci dokonać zmian procesowych i zaimplementować wybrane technologie. Skoordynujemy wszelkie zaplanowane działania tak, byś zyskał czas na nowe aktywności.

Czy jesteś gotowy, aby zyskać więcej kontroli nad procesami w swojej firmie?

Chcesz znaleźć nowe ścieżki wzrostu dla firmy, ale Twoi pracownicy nie radzą sobie z dotychczasowymi obowiązkami? Szukasz oszczędności, ale nie wiesz, z których projektów zrezygnować bez szwanku dla przychodów? Mapowanie Procesów Organizacyjnych pomoże Ci skuteczniej zarządzać firmą, zyskać pełną kontrolę nad zachodzącymi w niej procesami oraz zdobyć czas swój i pracowników na realizację nowych wyzwań.

Porozmawiajmy o możliwościach wzrostu Twojej firmy jeszcze dziś.

Zapytaj o ofertę

W celu przesłania oferty niezbędne jest udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych podanych w formularzu. Prosimy więc o zaznaczenie tej opcji. W dowolnym momencie mogą Państwo tę zgodę wycofać. Udzielenie zgody jest dobrowolne, przy czym jej brak uniemożliwi dostarczenie raportu i rekomendacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Skontaktujemy się Tobą w najbliższym czasie.
Przepraszamy, ale wysłanie formularza nie powiodło się. Spróbuj przesłać ponownie.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego