chmura prywatna

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania technologiczne dla biznesu

Przetwarzasz dane, którym musisz zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa? Musisz mieć pewność, że Data Center znajduje się na terenie Polski? Tworzysz oprogramowanie, które chcesz udostępniać klientom online? A może masz już dobrze działającą infrastrukturę IT, ale dla bezpieczeństwa chcesz postawić zapasowe centrum danych?
Skontaktuj się z nami!

Chmura prywatna to rozwiązanie mocno spersonalizowane

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym wymaganiom, oferujemy różne modele wdrażania, w tym rozwiązania lokalne, w chmurze lub hybrydowe. Doradzamy i wspieramy w wyborze najlepszego podejścia, uwzględniając preferencje klientów dotyczące bezpieczeństwa danych, budżetu i infrastruktury.

Naszym głównym celem jest zapewnienie maksymalizacji efektywności inwestycji w kontekście wymaganych czasów RTO (Recovery Time Objective) i RPO (Recovery Point Objective).

W rezultacie, zyskasz spokój umysłu, wiedząc, że Twoje dane są w pełni chronione i dostępne w razie potrzeby.  

Infrastruktura IT do budowy chmury prywatnej Engave Cloud, zapewniająca najwyższe bezpieczeństwo danych.
engave-digital-transformation
engave-digital-transformation
który sposób wybierasz?

Bazując na Twoich wymaganiach dobierzemy infrastrukturę IT i najrozsądniejszą technologię wirtualizacyjną. Zapewnimy pełne wdrożenie niezależnie od fizycznej lokalizacji, w którym ostatecznie zostanie ulokowany sprzęt. Możemy to zrobić na 3 sposoby:

Infrastruktura IT do budowy chmury prywatnej Engave Cloud, zapewniająca najwyższe bezpieczeństwo danych.
twoja prywatna infrastruktura

Masz własny sprzęt IT, a może pomieszczenie, gdzie chcesz zbudować swoje Data Center? Jesteśmy do Twoje dyspozycji!

Infrastruktura IT do budowy chmury prywatnej Engave Cloud, zapewniająca najwyższe bezpieczeństwo danych.
kolokacja engave

Szukasz lokalizacji, gdzie zostaną wstawione i wyizolowane zasoby sprzętowe dostępne tylko dla Twojej firmy? Chętnie wyodrębnimy miejsce w naszym Data Center.

Kolokacja Engave Cloud, miejsce na zasoby sprzętowe dostępne wyłącznie dla Twojej firmy.
chmura publiczna

Chcesz zarezerwować, wydzielone na danym obszarze geograficznym, zasoby fizyczne w chmurze publicznej? Na tych zasobach możemy utworzyć Twoją chmurę prywatną.

zalety chmury prywatnej

Choć inwestycja w chmurę prywatną może wydawać się kosztowna, to korzyści, jakie oferuje, znacznie przewyższają początkowe nakłady. To rozwiązanie stworzone z myślą o firmach, które cenią sobie bezpieczeństwo, kontrolę i wydajność.

Pracujemy
w technologiach:

 • Veeam
 • Backup Microsoft 365
 • VMware
 • Hyper-V
 • Nutanix AVH
 • RHV
 • RedHat
 • Kubernetes
 • Kasten
 • Mac OS X
 • Linux
 • Windows

Powierz zarządzanie swoją prywatną chmurą Inżynierom Engave

Gdy już powstanie Twoja chmura prywatna, ktoś musi nią zarządzać. Skonfigurować, ustawić i nadzorować politykę bezpieczeństwa, obsługiwać błędy czy nadawać dostępy użytkownikom.

W dzisiejszych czasach postępującej cyfryzacji trudno o zgrany zespół specjalistów IT, zwłaszcza że technologie dynamicznie się zmieniają i każdy zaczyna specjalizować się w wąskiej dziedzinie. Jednym z rozwiązań tego wyzwania, może być outsourcowanie usług na zewnątrz.

 • Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!
inżynier IT
ada

certyfikaty iso

Certyfikaty ISO to globalny standard doskonałości, który gwarantuje, że nasza firma działa w sposób skuteczny, efektywny i zgodny z regulacjami.

To dowód na to, że nasza organizacja zobowiązała się do ciągłego doskonalenia, traktując poważnie zarówno kwestie jakości, jak i zadowolenia klientów.

Wsparcie Techniczne

Rozwiązywanie problemów zdalnie i na miejscu
Sprzętu i mikrokodów
Systemów operacyjnych
Środowisk wirtualnych
Oprogramowania klastrowego
Platform bazodanowych
Platform monitorujących
Popularnych aplikacji biznesowych
Całodobowe centrum wsparcia technicznego

Opieka Serwisowa

Gwarantowany czas reakcji
i naprawy
Telecentrum serwisowe
Dedykowany zespół inżynierów
Własny magazyn sprzętu zastępczego
Własny magazyn części zamiennych

Usługi dodatkowe

Warsztaty praktyczne dla administratorów
Przeglądy optymalizujące wydajność
Audyty poprawności licencjonowania
Pomoc w planowaniu poważniejszych zmian
Pomoc w projektach migracji danych
Cykliczną wymianę sprzętu na wydajniejszy
Zarządzanie sieciami

NASZE REFERENCJE

Z uwagi na duży profesjonalizm Engave S.A. możemy z nieukrywaną satysfakcją polecić jej usługi informatyczne innym firmom. W czasie dotychczasowej współpracy pracownicy firmy dali się poznać jako wysokiej klasy, dobrze zorganizowani specjaliści. Jakość świadczonych usług, jak i zrozumienie naszych potrzeb bezpośrednio przyczyniło się do znaczącego usprawnienia pracy.

Mirosław Schwann
HUBIX SP. Z O.O.

Man Truck & BUS Polska Sp. z o.o. zlecił firmie Engave S.A. dostawę, wdrożenie i konfigurację rozwiązania firmy ManageEngine do oprogramowania do monitorowania sieci, serwerów, wirtualizacji baz danych dla posiadanych przez Man Truck & BUS Polska systemów informatycznych, a także do zarządzania urządzeniami mobilnymi posiadanymi przez Man Truck & BUS Polska Przedmiot umowy został zakończony i zrealizowany zgodnie z zawartą umową terminowo i z należytą starannością.

Piotr Białek
MAN TRUCK &BUS POLSKA SP. Z O.O.

Informujemy, że Engave S.A. wykonała na rzecz Fujitsu Technology Solutions spółka z o.o. dostawę sprzętu informatycznego oraz licencji oprogramowania wraz ze wsparciem. Polecamy Engave S.A. jako zaufanego i sprawdzonego partnera.

Juliusz Szwed
FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych potwierdza wykonanie przez Engave S.A. umowy na wykonanie Audytu środowiska PUE pod kątem oceny spełnienia kryteriów wysokiej dostępności i występujących w tym obszarze ryzyk. Umowa została wykonana terminowo i z należytą starannością.

Sławomir Wasilewski
ZUS

Firma Engave S.A wykonała usługę obejmującą wdrożenie oprogramowania wirtualizacyjnego Vmware, instalację i konfigurację platformy wirtualizacyjnej, rekonfigurację LAN oraz warstw bezpieczeństwa, instalację, konfigurację i utrzymanie środowiska kopii zapasowych, naprawy systemu do backupu, wdrożenie mechanizmów DR i innych. Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością i przy bardzo dużym zaangażowaniu Wykonawcy.

Jacek Wesołowski
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
oraz Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Dział Informatyki Miejskich Zakładów Autobusowych Sp. z o.o. potwierdza, że firma Engave w ramach modernizacji centralnego systemu backupu, dostarczyła oraz wdrożyła system do zarządzania ochroną danych Commvalut Data Platform V11. Dostawa została zrealizowana zgodnie z umową. Całość przedmiotu umowy została wykonana z należytą starannością oraz w wyznaczonym terminie.

Roman Kosiewski
Miejsie Zakłady Autobusowe SP. Z O.O.

W imieniu Wydziału Informatyki dla Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy potwierdzam, że firma Engave sp. z o.o. dostarczyła do Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawa na podstawie umowy (…) kompletnie wyposażoną bibliotekę taśmową na potrzeby archiwizacji danych Urzędu. Zamówienie zostało zrealizowane terminowo, w całości, z zachowaniem należytej staranności oraz spełnieniem wszystkich wymogów określonych umową.

Monika Baczyńska
Wydział Informatyki Miasto Stołeczne Warszawa

W ramach usługi zweryfikowano ponad 4000 przypadków użycia, wykonano analizę istniejącej infrastruktury techniczno-systemowej oraz bazodanowej. Dodatkowo przedstawiono nową architekturę aplikacji oraz nową infrastrukturę techniczno-systemową. Usługa została wykonana terminowo i z należytą starannością, przy ogromnym zaangażowaniu i profesjonalizmowi Wykonawcy. Rzetelność i prawidłowość sporządzonej wyceny i dokumentacji (…) została potwierdzona przez zespół naukowców z dziedziny nauk informatycznych
i ekonomicznych.

Magdalena Kowalczyk
Narodowy Fundusz Zdrowia

Niniejszym poświadczam, że firma Engave wykonała na rzecz Enamor usługi dostarczenia, konsultacji oraz instalacji licencji RedHat oraz licencji MS.  Wszystkie prace zostały wykonane należycie, zgodnie z ustalonym zakresem prac, terminowo i z należytą starannością. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do jakości świadczonych usług. 

Maciek Rek
ENAMOR SP. Z O.O.

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie poświadcza, że firma Engave dostarczyła i wdrożyła z należytą starannością dostawę sprzętu komputerowego rozwiązanie EMC Isilon do wspólnej platformy sekwencjonowania DNA metodami nowej generacji. Zamówienie zostało wykonane terminowo i należycie.

Dorota Makarewicz
Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej

Engave zapewniło montaż, instalację oraz uruchomienie macierzy w sposób umożliwiający pełną współpracę, w trybie natywnym, ze wszystkimi serwerami. Przeprowadzono testy potwierdzające poprawność  działania rozbudowanych macierzy oraz poprawność podłączenia do środowiska Zamawiającego. Doprowadzono zmodernizowane środowisko do pełnej funkcjonalności sprzed rozbudowy. Wszelkie prace wykonane zostały poprawnie i zgodnie postanowieniami umowy.

Jerzy Kulas
NARodowy fundusz zdrowia

Na przestrzeni półtorarocznej współpracy, Engave dało się poznać jako rzetelny, elastyczny i zorientowany na wyniki partner. Mieliśmy możliwość zapoznania się z kompetencjami i metodami pracy firmy Engave w długim okresie, zarówno na poziomie zarządzania procesami, jak i operacyjnym. Dlatego z całą odpowiedzialnością rekomendujemy ich jako partnera godnego zaufania przy realizacji złożonych projektów organizacyjnych i technologicznych.

Jacek Grabowski
Uniwersytet medyczny w łodzi

Potwierdzamy, że Wykonawca Engave wykonał dostawę na rzecz Agencji polegającą na dostarczeniu i konfiguracji infrastruktury techniczno-sprzętowej w ramach projektu SMoKL „System Monitorowania Kosztów Leczenia”. Umowa obejmowała dostawę infrastruktury w postaci serwerów do wirtualizacji środowiska SMoKL, macierzy dyskowej, przełączników SAN oraz LAN, wraz z oprogramowaniem, licencjami VMware, Veeam, oraz MS Windows i wsparciem technicznym. Ponadto zostały dostarczone usługi szkoleniowe zgodnie z umową. Umowa została wykonana z należytą starannością zgodnie z wytycznymi zamawiającego.

Roman Topór-Mądry
Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji

Informujemy, że firma Engave S.A. wykonała na rzecz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie oraz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, obejmowały między innymi aktualizację sprzętu serwerowo-macierzowego, wdrożenie oprogramowania VMware, konfigurację platformy wirtualizacyjnej, rekonfigurację LAN i warstw bezpieczeństwa, a także utrzymanie środowiska kopii zapasowych. Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością i przy bardzo dużym zaangażowaniu Wykonawcy.

Jacek Wesołowski
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

WIEDZA DLA BIZNESU

engave-Dostarczamy-kompleksowe-rozwiazania technologiczne-dla-biznesu

POROZMAWIAJMY!

Jesteśmy gotowi by słuchać, odkrywać, wprowadzać innowacje
Imię i Nazwisko
Email
Numer Telefonu
Twoja Firma
Wiadomość
Dziękujemy za kontakt! Ktoś z nas skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.
Miłego dnia! :)
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz!
engave-Dostarczamy-kompleksowe-rozwiazania technologiczne-dla-biznesu
Informacja Cookies
Na naszej stronie internetowej www.engave.pl wykorzystujemy pliki cookies. Klikając „Akceptuję wszystkie”, wyrażasz zgodę na instalację wszystkich plików cookies oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Engave Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Czarodzieja 16, 03-116 Warszawa. Twoje dane osobowe mogą być także przetwarzane przez strony trzecie.

Klikając „Wyłącznie niezbędne cookies”, umożliwiasz funkcjonowanie strony internetowej. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach znajduje się w naszej Polityce Prywatności Serwisu i Polityce Plików Cookies.
Szczegóły
Akceptuj Wszystkie
engave-Dostarczamy-kompleksowe-rozwiazania technologiczne-dla-biznesu
Newsletter

ZAPISZ SIĘ DO DIGITALIZATORA,
A NIC CI NIE UMKNIE!

Dziękujemy! Twoja subskrybcja została przyjęta!
Ups! Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz!