webinary

Zapraszamy Cię do obejrzenia webinarów Engave, gdzie eksperci z branży IT i biznesu dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. To tutaj zobaczysz, jak nowoczesne technologie mogą usprawnić Twoją pracę, zwiększyć efektywność Twojego zespołu i pomóc w rozwoju Twojej firmy. Każdy webinar to okazja, aby nauczyć się czegoś nowego, zyskać inspirację i spojrzeć na codzienne wyzwania z innej perspektywy. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię optymalizacja procesów biznesowych, zrozumienie finansowych aspektów IT, czy też zagłębienie się w tematykę cyberbezpieczeństwa, nasze webinary dostarczą Ci praktycznych narzędzi i wskazówek, które możesz od razu wykorzystać.

zapisane Webinary, które warto zobaczyć

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

cyfrowy bunkier: gwarancja bezpieczeństwa twoich danych

WYOBRAŹ SOBIE......że co 11 sekund na świecie, jakaś firma pada ofiarą ataku ransomware. To jak wyścig z czasem, a Ty musisz być zawsze o krok przed cyberprzestępcami.

Możliwość utraty danych to najczarniejszy scenariusz dla każdej organizacji. Ale czy wiesz, że istnieje rozwiązanie, które może Cię przed tym uchronić? Przedstawiamy Cyfrowy Bunkier.

Zapraszamy Cię na nasz autorski webinar. To szansa, aby dowiedzieć się, jak zabezpieczyć dane przed najgroźniejszymi atakami i jakie rozwiązania są najskuteczniejsze

Oglądam webinar
doradztwo biznesowe

Mapowanie procesów biznesowych

Zobacz, jak właściwe mapowanie procesów może rozwiązać Twoje codzienne wyzwania biznesowe. Nauczysz się, jak unikać błędów w modelowaniu, które mogą kosztować czas i pieniądze, oraz jak wykorzystać notację BPMN 2.0 do usprawnienia i uproszczenia Twoich procesów biznesowych.

Zajmiemy się również praktycznym zastosowaniem narzędzi do modelowania, dzięki czemu będziesz mógł od razu zastosować te techniki w swojej firmie. Dodatkowo, przedstawimy Ci nasze unikalne podejście do mapowania procesów w Engave, pokazując, jak możesz zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo danych w swojej organizacji.

Obejrzyj, aby dowiedzieć się, jak optymalizacja procesów biznesowych może prowadzić do lepszej wydajności i zwiększonej konkurencyjności na rynku.

Oglądam webinar
doradztwo biznesowe

jak policzyć roi w rozwiązaniach it

Jeśli szukasz sposobów na rozwijanie swojej firmy przy pomocy technologii, ale martwisz się o ograniczony czas i budżet, nasz webinar jest dla Ciebie.

Dajemy Ci wskazówki, jak efektywnie inwestować w IT, rozumieć różnicę między wewnętrznymi usprawnieniami a strategicznymi decyzjami biznesowymi, oraz jak mierzyć efektywność pracy dzięki wdrożeniom IT. To praktyczne, łatwe do zrozumienia porady, które pomogą Ci obliczyć zwrot z inwestycji (ROI) i podejmować świadome decyzje biznesowe.

Obejrzyj webinar i zobacz, jak ta wiedza może zmienić sposób, w jaki zarządzasz swoją firmą.

Oglądam webinar
cybersecurity it

Czy moja firma jest zabezpieczona przed utratą danych?

Bezpieczeństwo informacji w firmach i instytucjach jest dziś zagrożone.

Nieuczciwa konkurencja, cyberprzestępcy, a także nielojalni pracownicy bardzo często mają możliwość wykradania i kasowania danych. Ich utrata może być też spowodowana zwyczajną pomyłką lub zdarzeniem losowym.

W niniejszym webinarze, poruszamy szeroko temat cyberbezpieczeństwa, podajemy konkretne przykłady, a także rozwiązania - co można zrobić aby ochronić swoje dane i uniknąć problemów.

Oglądam webinar
cybersecurity it

najbezpieczniejsza ama w internecie

Engave Tech wraz z partnerem Cypher.Dog zorganizowali wspólną akcję „Ask Me Anything” z odpowiedziami na żywo!

W ramach „Najbezpieczniejszego AMA w internecie” można było zadawać pytania w obszarze backup’u danych, co robić, gdy w firmie wydarzy się awaria systemów, a także o zabezpieczania przed utratą plików tworzonych przez pracowników.

Pojawiły się również pytania o tajniki poufnej komunikacji, przeciwdziałanie szpiegostwu gospodarczemu, zapobieganie invoice hacking i o inne nurtujące Was zagadnienia z obszaru bezpieczeństwa w internecie.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu naszego webinaru!

Oglądam webinar
Cybersecurity

Cyberbezpieczeństwo - chroń siebie i swoją firmę przed zagrożeniami w sieci

✔️ Szacuje się, że w 2022 r. szkody wywołane przez cyberprzestępstwa przekroczą globalnie wartość 8,44 bln dolarów, a tendencja ta będzie rosła w kolejnych latach.
✔️ Aż 68 proc. kadry zarządzającej w polskich firmach zetknęło się ze spamem lub podejrzanymi wiadomościami przychodzącymi na służbowy e-mail, 59 proc. otrzymało fałszywe SMS-y, a połowa spotkała się z próbą wyłudzenia danych logowania. 

W związku z tym proponujemy całej Twojej firmie bezpłatne szkolenie, podczas szkolenia omówimy najważniejsze zagrożenia i nauczymy, jak skutecznie je zabezpieczać.

Oglądam webinar
doradztwo biznesowe

mapowanie procesów sprzedaży

Jak efektywnie wdrożyć CRM (i nie tylko) w firmie?

Zapis webinaru dostarcza odpowiedzi na nurtujące każdego dyrektora sprzedaży lub marketingu pytania:

✔️ Jak przy pomocy map procesów ułożyć efektywne lejki sprzedażowe
✔️ Od czego zacząć poszukiwania najlepszego systemu CRM dla firmy
✔️ Jak przygotować się do wdrożenia systemu typu CRM narzuconego przez centralę firmy, aby przebiegło to szybko i sprawnie
✔️ Jakie inne korzyści przynosi mapowanie procesów sprzedaży

Oglądam webinar
doradztwo biznesowe

mapowanie procesów sprzedaży

Nasz webinar to must-have dla każdego dyrektora i menedżera, który chce skutecznie wprowadzić CRM do swojego działu sprzedaży.

Pokażemy Ci, jak podejść do wyboru najlepszego systemu CRM, pasującego do potrzeb Twojej firmy. Zrozumiesz, dlaczego mapowanie procesów przed zakupem CRM jest kluczem do łatwiejszej decyzji zakupowej i późniejszego wdrożenia. Dowiesz się także, jak przy pomocy map procesów tworzyć efektywne lejki sprzedażowe i jakie inne korzyści może przynieść mapowanie procesów Twojemu działowi sprzedaży.

Przyłącz się do nas i poznaj kluczowe strategie, które pomogą Twojej firmie osiągnąć sprzedażowe sukcesy.

Oglądam webinar
Cybersecurity

RODO, UODO i Ochrona Sygnalistów

Prezes UODO nakłada kary niezależne od wielkości, branży czy specyfiki danej organizacji. Jeśli jakiś podmiot przetwarza dane osobowe, to nie ma żadnego znaczenia czy działa on w zakresie administracji publicznej, jest jednoosobową działalnością czy też zalicza się do firm zatrudniających po kilka tysięcy osób.

Dlatego, aby uniknąć kar finansowych, każde przedsiębiorstwo powinno stosować się do obowiązujących przepisów. Tym bardziej że wysokości kar bywają naprawdę spore, a pojedyncza może wynosić nawet 20 milionów euro…

✔️ Zrozum kluczowe aspekty przechowywania, zbierania i przetwarzania danych osobowych.
✔️ Odkryj, jakie narzędzia i procedury są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa i zgodności z prawem,
✔️ A także jak ważną rolę odgrywają sygnaliści w ochronie danych osobowych.

Oglądam webinar
Newsletter

ZAPISZ SIĘ DO DIGITALIZATORA,
A NIC CI NIE UMKNIE!

Dziękujemy! Twoja subskrybcja została przyjęta!
Ups! Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz!