fioletowe koła, element identyfikacji wizualnej engave.

Infrastruktura IT - przyspiesz digitalizację swojej organizacji

Engave Technology od ponad dziesięciu lat pełni rolę profesjonalnego partnera dla firm i instytucji publicznych na drodze modernizacji i transformacji środowisk IT. Od momentu opracowania strategii i koncepcji, po dobór odpowiednich rozwiązań, aż po wdrożenie technologii, a następnie jej utrzymanie i serwis.

Cyfrowa transformacja własnego środowiska IT to budowanie i wdrażanie nowoczesnych systemów informatycznych bądź rozwiązań chmurowych, które mają ogromne przełożenie na rozwój biznesu w Twojej organizacji.

Wspomagają przyspieszenie procesów biznesowych, pozwalają na automatyzację procesów, ułatwiają komunikację z klientem oraz usprawniają zdolności zarządcze i podejmowanie kluczowych decyzji.

Środowiska IT muszą więc być dzisiaj elastyczne, bezpieczne, proste w zarządzaniu i przede wszystkim skalowalne, jeśli naszym priorytetem jest świadczenie nowoczesnych usług wspieranych technologiami.

W Engave Technology zamieniamy firmy naszych klientów w organizacje zorientowane na przyszłość cyfrową. Pomagamy przedsiębiorcom budować nowoczesną i wydajną infrastrukturę IT, wyposażoną w innowacyjne systemy informatyczne i połączenia sieciowe.

Aby osiągnąć zamierzone cele transformacji cyfrowej, nie możemy pominąć rozwoju swojego środowiska IT, jak też powinniśmy w pełni wykorzystać potencjał już istniejących zasobów. Do tego konieczne są przemyślane inwestycje w przyszłą infrastrukturę informatyczną i strategiczne pytanie, po co to robimy i jakich efektów oczekujemy dla naszego biznesu?

Infrastruktura IT by Engave
czyli nowoczesne rozwiązania IT dla Twojego biznesu

STRATEGIC IT MANAGEMENT

strategiczne zarządzanie w IT

Dzięki holistycznemu spojrzeniu na potrzeby biznesu i Działów IT w organizacji klienta, towarzyszymy naszym klientom od momentu wdrożenia strategii IT, poprzez cały zakres zarządzania zmianą, po implementacje odpowiednich technologii w celu dostosowania wszystkich usług w ukierunkowany sposób do procesów biznesowych.


STRATEGIC IT TRANSFORMATION

strategiczna transformacja działów IT

Szefowie działów IT muszą reagować coraz sprawniej na nowe wymagania biznesowe. Aby planować zmiany w przemyślany sposób potrzebna jest dedykowana strategia transformacji środowiska IT. Towarzyszymy naszym klientom w opracowywaniu dostosowanej strategii informatycznej i tworzymy ukierunkowane scenariusze wdrożeniowe. Wspieramy firmy od momentu koncepcji (Mapa strategii), po kompleksową strategię IT i rekomendację rozwiązań.SMART IT INVESTMENTS

przemyślane inwestycje w infrastrukturę

Za sprawą przemyślanych inwestycji w rozwiązania IT, realne staje się nadanie nowej dynamiki istniejącym procesom biznesowym, usprawnienie obsługi klienta i dotarcie do nowych grup odbiorców. Możliwa jest nawet gruntowna zmiana sposobu funkcjonowania organizacji. Projekty infrastrukturalne – niezależnie od skali – muszą spełnić bieżące wymagania biznesowe, zapewnić możliwość łatwej rozbudowy i rozszerzenia dostępnych zasobów. Jesteśmy w stanie zaprojektować, uruchomić i objąć serwisem dowolne rozwiązania biznesowe stworzone w oparciu o systemy najnowszej generacji.

SMART IT SERVICE

optymalizacja, utrzymanie i serwis

Od sprawnego funkcjonowania środowisk IT zależy dziś efektywność działania organizacji biznesowych. Dostępność infrastruktury, efektywność wykorzystania zasobów IT, jej elastyczność, a także jakość realizowanych usług IT wprost odbijają się na wskaźnikach biznesowych istotnych dla kadry zarządzającej. z ograniczeniami budżetowymi i kadrowymi? Zaufaj naszym ekspertom. Od lat świadczymy usługi doradcze w zakresie maksymalizacji efektywności wykorzystania istniejącej infrastruktury IT. Podpowiadamy jakie działania podjąć, aby, nie zwiększając ogólnych nakładów na IT, zwiększyć środki dostępne na rozwój i potrzebne inwestycje. Następnie wspieramy klientów w realizacji stosownych zmian, dostarczamy potrzebne usługi, kompetencje i sprzęt. 

SAFETY IT BUSINESS

cyberbezpieczeństwo danych i środowiska IT

Cyberbezpieczeństwo oznacza dostępność, integralność i poufność firmowych danych. Tylko firmy, które opanują wszystkie te aspekty z powodzeniem poradzą sobie z obecnymi i przyszłymi wyzwaniami środowisk IT w przyszłości. Nasz zespół towarzyszy firmom na każdym etapie bezpieczeństwa cybernetycznego - od strategii przez wdrożenie i zarządzanie bezpieczeństwem danych. Łączymy bezpieczeństwo cybernetyczne z wymaganiami działów IT, dzięki czemu nasi klienci mają zapewniony wysoki standard bezpieczeństwa. 
Działamy zgodnie z normami ISO 27001:2013 - BEZPIECZEŃSTWO IT, a także różnorodnymi wyzwaniami związanymi z przestrzeganiem RODO.


.

EFFICIENT IT INFASTRUCTURE

wydajne rozwiązania hybrydowe

Hybrydowe środowiska IT, które zapewniają prostotę w użytkowaniu, elastyczność i skalowalność, są niezbędne dla wszystkich organizacji, które chcą rozwijać swój biznes w przyszłości. Odgrywają one ważną rolę w tworzeniu nowych doświadczeń klientów, optymalizacji podstawowej działalności biznesowej, przyspieszaniu rozwoju nowych produktów i usług lub poszukiwaniu nowych rynków. Wykorzystując dostępną technologię naszych międzynarodowych partnerów, jesteśmy w stanie dopasować rozwiązania dla aplikacji i danych klientów, tworząc hybrydowe środowiska, które obejmą tradycyjną infrastrukturę IT oraz środowiska chmurowe związane z  prywatną i publiczną chmurą.

ANALYTICAL IT DATA MANAGEMENT

analityka i obróbka danych

Inteligentne wykorzystanie stale rosnącej ilości danych stanowi jeden z najważniejszych czynników sukcesu efektywnego i skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem. Zintegrowane dane, nowoczesne rozwiązania informatyczne i metody analizy danych umożliwiają realizację redukcji kosztów i poprawę wyników finansowych. Towarzyszymy firmom przez cały cykl życia analityki od identyfikacji odpowiednich procesów biznesowych po przygotowanie niezbędnej infrastruktury.

Nowoczesne rozwiązania IT dla biznesu

Kluczem do efektywnego łączenia obszarów biznesowych z rozwojem infrastruktury IT jest umiejętne wykorzystanie dostępnych na rynku technologii i rozwiązań takich jak chmura publiczna czy prywatna, rozwiązań hybrydowych, łączności internetowej, zasobów obliczeniowych, pamięciowych czy sieciowych. 

W Engave Tech potrafimy dostarczyć dopasowane rozwiązania na każdym etapie transformacji firmy naszych klientów, dlatego od dziesięciu lat jesteśmy partnerem na short liście wybieranych firm przez przedsiębiorstwa i instytucje publiczne podejmujące proces cyfrowej transformacji.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szereg usług wspierających bieżącą pracę Działów IT oraz kładziemy nacisk na proces optymalizacji kosztowej zasobów IT.

Wdrożenie infrastruktury IT

Engave Technology to synonim profesjonalnego doradztwa i gwarancja jakości świadczonych usług.

System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015-10

System
Zarządzania Jakością ISO

9001:2015-10

NASZE 
CERTYFIKATY ISO

System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO

27001:2017-06

System Zarządzania Środowiskowego
ISO

ISO 14001:2015-10

Nasi Klienci są naszą najlepszą rekomendacją

Allianz

Nasi Partnerzy są naszym najlepszym wsparciem

Chcesz unowocześnić i efektywnie wykorzystywać infrastrukturę IT?

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz szereg usług wspierających bieżącą pracę Działów IT oraz kładziemy nacisk na proces optymalizacji kosztowej zasobów IT.

Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni inżynierowie są w stanie pomóc niemal w każdej sytuacji.

Zapytaj o ofertę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Engave S.A. z siedzibą w Warszawie, informacje o zasadach przetwarzania danych dostępne są w Polityce Prywatności. Każda zgoda może zostać cofnięte w każdym momencie bez wpływu na uprzednie przetwarzanie, poprzez kontakt na: biuro@engave.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Skontaktujemy się Tobą w najbliższym czasie.
Przepraszamy, ale wysłanie formularza nie powiodło się. Spróbuj przesłać ponownie.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

Innowacyjne rozwiązania - infrastruktura IT dla biznesu w Twoim zasięgu

Odpowiednia organizacja infrastruktury IT to kluczowy element transformacji cyfrowej w Twoim biznesie. Jeśli zależy Ci na tym, aby iść z duchem czasu, uprościć komunikację z klientem, zautomatyzować procesy zachodzące w Twojej firmie oraz zabezpieczyć magazynowane przez nią dane (np. w ramach oferty Engave Double Cloud) - koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją wdrożenia rozwiązań IT dla biznesu.

Od ponad 10 lat modernizujemy i wprowadzamy usługiIT dla biznesu zarówno w prywatnych firmach, jak i instytucjach publicznych.

Dlaczego Twoja firma potrzebuje solidnej infrastruktury informatycznej?

Infrastruktura IT to zbiór komponentów niezbędnych do wydajnego i bezpiecznego funkcjonowania środowiska informatycznego w przedsiębiorstwie i zarządzania nim. Prawidłowo funkcjonująca infrastruktura gwarantuje przejrzystość działań w firmie i umożliwia m.in. digitalizację dokumentacji. 

Umieszczenie plików w odpowiednio zabezpieczonej chmurze sprawi, że zyskasz dostęp do wszystkich ważnych dokumentów z każdego miejsca z dostępem do sieci. Ponadto, będziesz miał pewność, że osoby nieupoważnione nie mają dostępu do zabezpieczonych plików.

Odpowiedni dobór usług IT dla biznesu ma również wpływ na przyspieszenie zachodzących w przedsiębiorstwie procesów biznesowych. Poprzez ujednolicenie aplikacji wykorzystywanych w codziennej pracy możesz usprawnić komunikację między pracownikami, co zaowocuje wyższą produktywnością i wydajnością.

Przy wdrażaniu rozwiązań IT dla biznesu kluczową kwestią jest zbudowanie bezpiecznej i niezawodnej infrastruktury informatycznej. W tym zakresie należy stworzyć mechanizmy bezpieczeństwa działające na każdym poziomie przedsiębiorstwa, od serwerowni po oprogramowanie działu księgowości.

Posiadanie przestarzałej lub nieprawidłowo wdrożonej infrastruktury IT jest niezwykle ryzykowne. Twoja firma może borykać się z problemem niestabilności oprogramowania i dostępu do danych, co znacznie utrudni i spowolni wszelkie procesy biznesowe.

Ponadto brak najnowszych rozwiązań IT dla biznesu naraża Cię na ataki hakerskie. W najlepszym razie tylko zaburzą one pracę firmy, w najgorszym poskutkują wykradzeniem lub nawet zniszczeniem danych i ich kopii zapasowych. Straty w takim scenariuszu są praktycznie niemożliwe do oszacowania – ponowne zgromadzenie wielu danych będzie praktycznie niemożliwe.

Co zyskasz dzięki właściwej infrastrukturze IT?

Posiadając odpowiednio dobrane rozwiązania IT dla biznesu, jesteś w stanie poprawić funkcjonowanie swojej firmy na wielu płaszczyznach. Poznaj kilka kluczowych aspektów, które zmienią się na lepsze:

  • Twoi klienci zyskają swobodny dostęp do wszystkich stron internetowych, profili na portalach społecznościowych czy sklepów internetowych związanych z Twoją marką
  • Będziesz w stanie zbierać dane w czasie rzeczywistym, co wpłynie na szybkość podejmowanych decyzji
  • Wydajność Twoich pracowników się zwiększy
  • Bezpieczeństwo przechowywanych danych znacznie wzrośnie
  • Zdecydowanie skróci się czas od opracowania rozwiązania biznesowego do jego wdrożenia
  • Umiejętne wykorzystanie dostępnych usług IT dla biznesu jest niezbędne do rozwoju i utrzymania konkurencyjności Twojej firmy na rynku. 

W Engave Tech zajmiemy się kompleksowym wdrożeniem lub modernizacją infrastruktury IT, zgodnie z potrzebami Twojego przedsiębiorstwa. Ponadto zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nie czekaj, aż Twoja firma zwolni obroty lub zatrzyma się w wyniku problemów z infrastrukturą IT! Już dziś skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Informacja Cookies
Na naszej stronie internetowej www.engave.pl wykorzystujemy pliki cookies. Klikając „Akceptuję wszystkie”, wyrażasz zgodę na instalację wszystkich plików cookies oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Engave Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Czarodzieja 16, 03-116 Warszawa. Twoje dane osobowe mogą być także przetwarzane przez strony trzecie.

Klikając „Wyłącznie niezbędne cookies”, umożliwiasz funkcjonowanie strony internetowej. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach znajduje się w naszej Polityce Prywatności Serwisu i Polityce Plików Cookies.
Szczegóły
Akceptuj Wszystkie